Yeni Monster laptopta Windows 11 kurulmuyor

Aynı sorun bende de mevcut. MSDN sürüm ise indirdiğin, anakarta bağlı lisans doğrulaması yapıyor. Cihazı da freedos aldı isen kurmaması normal. Çözümü de yok değil hani :)

Aynı sorunu başka Monster kullanan kişilerde yaşıyor sorun sadece sizde değil. Çözümü şu an yok gibi bir şey.

Aynı işlemci bende de var. Monster notebookta birebir aynı sorunu yaşıyorum. Sorun düzeler kadar Monster tavsiye etmiyorum. Hata ile ilgili konum;

Arkadaşlar Monster müşteri hizmetleri birçok kez aramam ve belli bir ücret ödediğim son model laptopu en güncel şekilde kullanamadığım için iade etmek istediğimi belirtmem sonucunda sürücülerin şu an Windows 11'e uyumlu olmadığını ve gerekli güncellemelerin 1 ay içinde dağıtalacağını tekrar sorunumun çözülmemesi halinde iade talebi oluşturabileceğimi belirttiler.

Merhaba,
Çözüme kavuşturabildiniz mi? Ben aynı cihazı alalı 20 gün olmadı fakat her türlü denememe (USB, güncelleme, Insider) rağmen aynı ekranda donup kalıyor. Resmini paylaştıgınız ekranda 5 saat beklettiğim bile oldu ama sorun çözülmedi. Monster müşteri hizmetleri ile görüştüm. Ama bir faydalarını göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı