Yeni nesil konsolların acı fiyatları

KİNGSEMİH

Centipat
Makaleler
1
Arkadaşlar herkesin bildiği üzere kur yüzünden fiyatlar bu şekilde artmış durumda her yerde. PS5'in fiyatı ise bir bilmece. Karaborsası zaten almış başını gitmiş 20.000'leri falan gördüğüm oldu direkt kapadım. Oyun fiyatlarını biliyorsunuz zaten.

Xbox Series X-9500-10.000
Xbox Series S-5000-5500

Yani ne düşünüyorsunuz bu konuda gerçekten oyun oynamak kadar basit bir şey lükstü hepten lüks oldu. Şimdi bu zamanda yine sizce konsollar hala ekonomik potansiyelini koruyacaklar mı yoksa tercihiniz bir PC mi olurdu? Ben daha yeni nesle geçmedim ama geçmeyi düşünüyordum şimdi geçemeyeceğim / geçmek istemiyorum gibi düşünen arkadaşlar varsa gelin konuşalım biraz :)

Son düzenleyen: Moderatör:

marasl1

Hectopat
Çevreniz ve biraz da şansınız varsa ikinci ele temiz çok güzel PC, konsol geçebiliyor. Benim PC'im tümden 2.el ve piyasanın çok altında almıştım. Bir başka teknoloji forumunun reklamını mı veriyorum bilmiyorum ama "Sıcak Fırsatlar" diye bir Telegram kanalı var. Orda sağlam indirime giren gıda, teknoloji, giyim ürünlerini hemen gruba atıyorlar o grubu takip edebilirsiniz.

KS
KS
K

KİNGSEMİH

Centipat
Makaleler
1
Çevreniz ve biraz da şansınız varsa ikinci ele temiz çok güzel PC, konsol geçebiliyor. Benim PC'm tümden 2.el ve piyasanın çok altında almıştım. Bir başka teknoloji forumunun reklamını mı veriyorum bilmiyorum ama "Sıcak Fırsatlar" diye bir Telegram kanalı var. Orada sağlam indirime giren gıda, teknoloji, giyim ürünlerini hemen gruba atıyorlar o grubu takip edebilirsiniz.

Benzer fiyatlardaki PC'ler PS5-Series X'ten daha az götürecektir hocam ama tabii alternatif teşekkür ederiz :)

Burak Mataraci

Centipat
Arkadaşlar herkesin bildiği üzere kur yüzünden fiyatlar bu şekilde artmış durumda her yerde. PS5'in fiyatı ise bir bilmece. Karaborsası zaten almış başını gitmiş 20.000'leri falan gördüğüm oldu direkt kapadım. Oyun fiyatlarını biliyorsunuz zaten.

Xbox Series X-9500-10.000
Xbox Series S-5000-5500

Yani ne düşünüyorsunuz bu konuda gerçekten oyun oynamak kadar basit bir şey lükstü hepten lüks oldu. Şimdi bu zamanda yine sizce konsollar hala ekonomik potansiyelini koruyacaklar mı yoksa tercihiniz bir PC mi olurdu? Ben daha yeni nesle geçmedim ama geçmeyi düşünüyordum şimdi geçemeyeceğim / geçmek istemiyorum gibi düşünen arkadaşlar varsa gelin konuşalım biraz :)

PS4 Slim sahibiyim. İlk çıktığında 4 satar üstüne biraz daha koyup 5 alır diyordum şimdi 3-4 tane PlayStation 4 satmam gerekiyor PS5 almak için :D

KS
KS
K

KİNGSEMİH

Centipat
Makaleler
1
Yukarı