Yeni nesil oyun için tercih edilen platform

PC aldım. Bir oyuna 700 TL verecek kadar ne salağım ne zengin.
Tabii ki . En güzeli. Konsollarda da PS PLUS ve GamePass var onlar da ekonomik oluyor.
Stok sorunları da var doğru ancak yanlışım varsa düzeltin DualSense tuşlarının bozulduğu vs. söyleniyor. İleride düzeltilmiş versiyonunu alabilirsiniz.
Evet öyle bir sıkıntı var.

En iyisi konsol bana göre. Plus sayesinde her ay 2 adet çok iyi oyun veriyorlar. Bunun dışında hikayeli oyunlari konsol da oynamak daha eğlenceli ve odaklanabiliyorum. Bundan dolayı da bitirmeye oynayabiliyorum. PC de olmuyor. Bir yerden sonra bırakıyorsun. Fakat ben PC de strateji ve bağımsız oyunlar oynuyorum. Şuanda PS4 var elimde ve yıllık Plus üyesiyim. Her sene de alırım. Yeni nesil olarakta PS5 alacağım. Ancak fiyatlar düşsün biraz öyle. Yok düşmez ise şimdiden birikim yapmaya başladım. 1 sene içinde alırım.

Arkadaşlar bana bir de oyun tavsiyesi yapar mısınız?
Ben Online oyuncu falan değilim. Genelde hikayeli oyunlar hoşuma gidiyor.
PS5'in yanına spider man mıles morales Ultimate Edition almak istiyorum hem ilk oyunu da veriyor.
Plus üyelik yapacağım bir de e zaten koleksiyondan da 20 oyun geliyor.
RDR2 PS5 versiyonu çıkınca onu alacağım.
Sizce mantıklı mıdır bu?
En iyisi konsol bana göre. Plus sayesinde her ay 2 adet çok iyi oyun veriyorlar. Bunun dışında hikayeli oyunlari konsol da oynamak daha eğlenceli ve odaklanabiliyorum. Bundan dolayı da bitirmeye oynayabiliyorum. PC de olmuyor. Bir yerden sonra bırakıyorsun. Fakat ben PC de strateji ve bağımsız oyunlar oynuyorum. Şuanda PS4 var elimde ve yıllık Plus üyesiyim. Her sene de alırım. Yeni nesil olarakta PS5 alacağım. Ancak fiyatlar düşsün biraz öyle. Yok düşmez ise şimdiden birikim yapmaya başladım. 1 sene içinde alırım.
Evet gayet güzel sistem.
Hocam bana kalırsa 6500 bandına inecek gibi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı