Yeni Oyunumuz: Again and Again

Grafikleri basit, tıpkı 80'li yılların oyunları gibi. Tasarım konusuna özellikle yoğunlaşılırsa ve oyun güncel tutulursa çok sayıda indirmeye ulaşabilir.
Öneriniz için teşekkür ederim, ilk tecrübelerimiz olduğu için grafiklere tam manasıyla önem veremedik belli ki, şu anda PC için 3B oyun geliştiriyoruz, o ise grafiklere biraz daha odaklandığımız bir oyun olacak buna göre. :)

Öneriniz için teşekkür ederim, ilk tecrübelerimiz olduğu için grafiklere tam manasıyla önem veremedik belli ki, şu anda PC için 3B oyun geliştiriyoruz, o ise grafiklere biraz daha odaklandığımız bir oyun olacak buna göre. :)

Ne zaman çıkacak Steam için? Bir de bedava mı olacak?

Ne zaman çıkacak Steam için? Bir de bedava mı olacak?
Şu anda geliştirme aşamasındayız, net bir tarihi şu anda verebilir miyim bilmiyorum ama yaz sonuna kadar oyunumuzu çıkarmış olmayı istiyoruz.
Bazı tasarımlarımızı paylaşayım:

korsanalemoon.jpg

2020-05-23.jpg

kahve2.jpg

kahve1.jpg

Şu anda bunlar bazı sahneler, hazırladığımız farklı temalar da var.
İlk başta cüz'i ücret düşünüyoruz ama arada ücretsiz yapmak da fikirlerimiz arasında :)

Şu anda geliştirme aşamasındayız, net bir tarihi şu anda verebilir miyim bilmiyorum ama yaz sonuna kadar oyunumuzu çıkarmış olmayı istiyoruz.
Bazı tasarımlarımızı paylaşayım:

Eki Görüntüle 590501
Eki Görüntüle 590505
Eki Görüntüle 590502
Eki Görüntüle 590504
Şu anda bunlar bazı sahneler, hazırladığımız farklı temalar da var.
İlk başta cüz'i ücret düşünüyoruz ama arada ücretsiz yapmak da fikirlerimiz arasında :)
Güzel bir şey çıkacağa benziyor. :) Oyun motorlarımız aynı olsaydı çok yardımcı olmak isterdim, artık başka bahara. :D

İndirmezsem bile destekliyorum. 15 yaşında başarım yoktur ama sizi desteklemeyi başarım olarak görüyorum :D Bilgisayar üzerinden bi' yardımım dokunur mu? Dokunur ise; [email protected] veya enes.wtp Instagram hesabım.
Konuyla alakasız ama seni 23 yaşında sanıyordum.
3D oyun geliştirdiğinizi yazmışsınız, Asset Store, GameAssetDeals veya çeşitli sitelerde Asset'lar bulunuyor; orada Synty ve Sidearm'ın geliştirmelerine bakın mutlaka, temanıza yakın şeyler çıkarıyorlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı