Yeni PSU ve Ekran Kartı Taktım Bilgisayar Çalışmıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar kasayı aldım kucağıma götürdüm Vatan'a anakart desteklemiyormuş. Yeni anakart ve kasa aldım. Bugün lazım olduğu için montajını kendim yapmaya karar verdim çünkü orda bırakırsam haftaiçi alabilirmişim. Geldim herşeyi taktım. Bilgisayarı çalıştırıyorum 4 kere bip sesi geliyor ama görüntü yok hemde bu sefer on board dan da gelmiyor görüntü. Çok çaresiz kaldım. Lütfen yardımcı olun. Bu bilgisayarı bugün çalıştırmam lazım?

- - - Güncellendi - - -

Bu arada işlemci i7 3770
Anakart Asus P8H67-M EVO
PSU CORSAIR CX750
Ekran Kartı GTX 660 Ti

Daha önceki anakartın neydide desteklemiyor dediler. Açıkçası birşey görmeden yardımcı olmamız çok zor. Burda yazıyla ancak neleri neye takabileceğini söyleriz. Senin doğru takıp takmadığını ancak resim vs. ile anlayabiliriz. Gitmişken anında almasaydında bir rica edip baktırsaydın.

Ordaki çalışan bu uyumlu dedi ayrıca olmasa bile on boarddan gelmesi gerekmezmi görüntünün?

srbmt.jpg

Sadece resimdeki jumper'ın yerini değiştirip biraz bekledikten sonra tekrar eski yerine takın. Harddisk'deki bilgilerinize bir şey olmaz.

Anakart modelimi bilmiyorum Exper Action DCI-WH34 modeli bu. Ekran kartı üzerinde iki tane PCI-E girişi var onları takıyorum ama işe yaramıyor.

Böyle bir model yok internette. Anakart modelini öğrenmen gerek kasayı açıp.

Haci sen naptın ya :D 7570 Exper'in kasasında vardı bi arkadaşım almıştı Kasanın İçinde E.C.S marka bir anakart var Z77 D3H diye geçiyor bildiğim kadarıyla o anakart'a yeni ekran kartı taktığında görüntü gelmiyor hiçbir şekilde , 4 Bip sesi geliyorsa RAM'lerde sıkıntı olabilir zaten Ram'lerde merdiven altı şirketlerinden koyuluyor yani anakart ram'leri görmüyor olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı