Yeni RAM Eklenince Sistem Açılmama Sorunu

ebunas

Hectopat
Merhaba öncelikle vaktinizi ayırıp bunu okuduğunuz için teşekkür ederim. Benim ana kartım PEGATRON IPX41-D3. Benim şu an 2 GB RAM'im var ve malum bilgisayara yetmiyor oyun oynarken. Ben de gidip RAM ile anakart ile uyumlu olan G.skill 4 GB bi' RAM aldım. MHz ve DDR'ları aynı ama olay şu benim anakart en fazla 4 GB RAM alabiliyor. Onu da 2+2 şeklinde yani tek seferde 4GB taktığımda bilgisayar açılmıyor. Bilgisayarcı da ayni seyleri dedi. Bi' yerden okudugumda BIOS güncelemesi yapip anakartimin tek seferde 4 gb RAM kaldırabileceğini okudum bu mümkün mü? Ve benim anakartımın BIOS'unu nasıl güncelleyecegim? Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Etmek lazım, yanlışa dur demeliyiz. Yoksa saçma sapan bir dil meydana gelir.

Öyle de kolaylıkla lazım dilde. Yabancılar ingilizce de mesela gonna, wanna vs. kısaltıp şarkı bile söylüyorlar milyar izleniyor. Gramerde bile geçiyor. Arkadaş senin virgül koyup yanlış yazmamış sadece harften çalmış, kolaylık bu.

Öyle de kolaylıkla lazım dilde. Yabancılar ingilizce de mesela gonna, wanna vs. kısaltıp şarkı bile söylüyorlar milyar izleniyor. Gramerde bile geçiyor. Arkadaş senin virgül koyup yanlış yazmamış sadece harften çalmış, kolaylık bu.

Çalmak mı, ben buna hırsızlık derim sadece. Türkçe'yi Öss'de 2 yanlış yaptım, merak etme.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı