Yeni Rapor Ekranı Harika Olmuş!

Makaleler
1
Yer
Leningrad
Daha fazla  
Gerçekten çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık.

Screenshot_20201124-094216.png

Ben şahsen oraya "Yanlış Bilgilendirme" adlı bir kategori beklerdim. Bu gerçekten iyi olurdu.
Tabii iyi olurdu ama bence çok gerekli değil.

Çünkü oraya yanlış bilgilendirmeyi seçsek dahi neden olduğunu açıklamalıyız ve o seçenekler biz bir şey yazmadan işaretleyip geçelim diye var.

Tabii iyi olurdu ama bence çok gerekli değil.

Çünkü oraya yanlış bilgilendirmeyi seçsek dahi neden olduğunu açıklamalıyız ve o seçenekler biz yazmadan işaretleyip geçelim diye var.

Yanlış bilgilendirmenin nedeni gerekirse ekleriz zaten. Moderatörlerimiz birçok şeyi bizlerden daha iyi biliyor diyebilirim. Onlar da zaten ilk bakışta anlayacaktır. Mesela çok basit bir yanlış bilgilendirmeyi oturup açıklamak absürt geliyor. Yoksa siz de haklısınız.

"Eski konulara mesaj yazarak gün yüzüne çıkarmak." ihlali için kaç haftalık bir konuyu hortlatması gerekiyor? Bunu yazmamışlar hiçbir yere, mesela ben 1 ay üstünü raporluyorum, yanlış mı yapıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahibinin yanlış bilgilendirme uyarısını hak ettiği mesajlardaki durum öyle teknik bir konudaki bilgi eksikliği falan değil, konu sahibini yanlış yönlendirecek saçma sapan yargılarda bulunulması zaten. Böyle durumlarda da neyin yanlış olduğu bariz oluyor.

60 Saniyelik bekleme süresinin indirilmesi gerekiyor ayrıca.

Yeni konular

Geri
Yukarı