Yeni Rapor Ekranı Harika Olmuş!

Birkaç gün önce fark ettim. Yine de şu tip şüphe oluştuğu için pek yararlı bulamadım maalesef: Moderatörün onayladığı konuda yazım yanlışı var. O adam zaten onu kendisi denetleyip bulamamış/gözünden kaçmış. Tekrar bak deyince görmesi pek olası değil. Bu yüzden metin ile anlatmam gerekiyor. Bu da eski sistem oluyor.
"Eski konulara mesaj yazarak gün yüzüne çıkarmak." ihlali için kaç haftalık bir konuyu hortlatması gerekiyor? Bunu yazmamışlar. Mesela ben 1 ay üstünü raporluyorum, yanlış mı yapıyorum?
Evet, yanlış yapıyorsun. Orada "Eski konulara gereksiz mesajlar atarak tekrar gün yüzüne çıkarmak ceza nedenidir." yazıyor. Bu yüzden konu ile alakalı şeyler yazılabiliyor. Bence 1 ay gibi bir süre olması daha mantıklı. Çünkü zaten çoğu zaman gereksiz mesaj atılıyor.

60 Saniyelik bekleme süresinin indirilmesi gerekiyor ayrıca.
60 saniye cidden katlanılması güç. En azından 30 veya 15 yapılması lazım. Biriyle konuşurken mesaj atıyorsun cevap veriyor 40 saniye cevapla tuşuna basıyorsun...

60 saniye cidden katlanılması güç. En azından 30 veya 15 yapılması lazım. Biriyle konuşurken mesaj atıyorsun cevap veriyor 40 saniye cevapla tuşuna basıyorsun...
Yazdığınız konu teknik konularsa haklısınız ama şöyle de bir şey var: Troller çok fazla. Genel olarak bu süre kısaltılırsa hem siz rahat edemezsiniz, hem biz. Bir nevi, trollerin spam yapmaması için var bu.

Ben oldukça beğendim, artık raporlamak çok pratikleşti. Ancak ben orada "Yanlış yere açılan konu" ve "Yanlış bilgi" seçeneklerini beklerdim.

Çünkü oraya yanlış bilgilendirmeyi seçsek dahi neden olduğunu açıklamalıyız.
O zaman bazı seçenekler için "Daha fazla bilgi" bölümünü doldurmak zorunlu hâle getirilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı