Yeni masa düzenim nasıl olmuş?

321147

Hectopat
Makaleler
6
IMG_20221109_172347.jpg

Daha rahat ders çalışabilmek için böyle bir masa düzeni oluşturdum. Bilgisayar açıkken klavye ve mouse'u yan haldeyken normal hale getirerek kullanacağım. Nasıl olmuş?

Eki Görüntüle 1567280

Daha rahat ders çalışabilmek için böyle bir masa düzeni oluşturdum. Bilgisayar açıkken klavye ve mouse'u yan haldeyken normal hale getirerek kullanacağım. Nasıl olmuş?
Bence ders çalışırken klavye ve mouseyi monitörün altındaki boşluğa koy. 10/10

Eki Görüntüle 1567280

Kanka idare eder de yer varsa Allah için o kasanın yerini değiştir görünce ben daraldım.

Allahtan uzerlerine ne olduklarini yazmışsın yoksa düşünüp duracaktik..😅

Eki Görüntüle 1567280

Beyler dağılın benim masa tokatlar.
6D72F8BD-76A2-4BF8-BFEA-707EBB0DC0BB.jpeg

Olası soru 1:monitöre ailem çöktü ben kullanmadığım için tablete aktarıyorum ekranı ailem haraç kesiyor. :(
Olası soru 2: tabletin yanındaki alet psp 3006 maalesef bozuk arkadaşımdan çocukluk hayalimi babam sağolsun gerçekleştiremediğim için 60 TL fiyata aldım bütün kutusuna kadar var. :(
Olası soru 3:soldaki ilk çıkan MacBook 2006 dedemdir kendisi günde 100 kere “tanrı seni korusun Steve jobs”çeker. :)

Beyler dağılın benim masa tokatlar.
6D72F8BD-76A2-4BF8-BFEA-707EBB0DC0BB.jpeg

Olası soru 1:monitöre ailem çöktü ben kullanmadığım için tablete aktarıyorum ekranı ailem haraç kesiyor. :(
Olası soru 2: tabletin yanındaki alet psp 3006 maalesef bozuk arkadaşımdan çocukluk hayalimi babam sağolsun gerçekleştiremediğim için 60 TL fiyata aldım bütün kutusuna kadar var. :(
Olası soru 3:soldaki ilk çıkan MacBook 2006 dedemdir kendisi günde 100 kere “tanrı seni korusun Steve jobs”çeker. :)
Benim düzen nasıl? @321147 @ChaosBoost @CHRİS W4LKER :)

Geri
Yukarı