Yeni RX 6600 ekran kartında Valorant FPS düşüşü

AMD removal tool iyidir hocam onunla devam edin ve de ASUS'un sitesindeki anakart için önerdiği driverların hepsi güncel olmayabiliyor daha bugün kendi ASUS anakartımın driverlarını orijinal sitelerinden güncelledim sitesinde en son sürüm olmadığı için elinizden geldiğince her driverı sitelerinden güncelleyin.

Intel'in kendisinden bir şey indirmem gerekiyor mu?

Hocam 1. ve 3. slota takın RAM'lerinizi, performansını arttıracaktır ve yüksek ihtimalle stutter olayını çözecektir bunları yaptıktan sonra da CPU-Z indirip Memory kısmını SS atarsanız Dual Channel'ın çalıştığından emin olabiliriz.

Pro sürümü profesyoneller için, Adrenalin'in kurulması gerekli.
3. slotta çalısmıyor denedim

Intel'in kendisinden bir şey indirmem gerekiyor mu?

Intel'in kendi driver programı var o programı indirin ve optimal sürücüleri kendisi indirip kuracaktır

3. slotta çalısmıyor denedim.

Hocam hangi slotların çalışıp çalışmadığına emin olup yapabiliyorsanız arasında boşluk bırakarak takın ancak olmuyor ise önerebileceğim en son şey BIOS Update yapmanız ve AMD removal tool kullanıp driverları silip yüklemeniz.

Intel'in kendi driver programı var o programı indirin ve optimal sürücüleri kendisi indirip kuracaktır.

Hocam hangi slotların çalışıp çalışmadığına emin olup yapabiliyorsanız arasında boşluk bırakarak takın ancak olmuyor ise önerebileceğim en son şey BIOS Update yapmanız ve AMD removal tool kullanıp driverları silip yüklemeniz.

Çalıştırdım isteminize uygun güncel Update bulunmamaktadır yazıyor.

Intel'in kendi driver programı var o programı indirin ve optimal sürücüleri kendisi indirip kuracaktır.

BIOS'u bugün güncelledim 1. ve 2. slot çalısıyor.

Sisteminizde hiçbir Intel driverı olmadan buradan identification yazanı ve WHQL yazanı indirip deneyin hocam.

BIOS'u bugün güncelledim 1. ve 2. slot çalısıyor.

Eğer RAM'leri takacak ayrı bir slot yoksa geriye sadece üstte dediğim gibi driverları silip geri yüklemek ve Valorant ayarlarını kontrol etmek kalıyor.

Sisteminizde hiçbir Intel driverı olmadan buradan identification yazanı ve WHQL yazanı indirip deneyin hocam.

Eğer RAM'leri takacak ayrı bir slot yoksa geriye sadece üstte dediğim gibi driverları silip geri yüklemek ve Valorant ayarlarını kontrol etmek kalıyor.

Hocam zaten 4.20 GHz de çalışıyor ama.

Hocam zaten 4.20 GHz de çalışıyor ama.

Hocam sorununuz stutter vb. değil mi? Eğer üstteki için aklınızda soru işareti varsa dediğim gibi tüm Intel ile alakalı şeyleri kaldırıp yeniden başlatıp ilk attığım driver uygulamasını indirmeniz en temiz sonuçları verecektir.

Hocam sorununuz stutter vb. değil mi? Eğer üstteki için aklınızda soru işareti varsa dediğim gibi tüm Intel ile alakalı şeyleri kaldırıp yeniden başlatıp ilk attığım driver uygulamasını indirmeniz en temiz sonuçları verecektir.

Grafikle alakalı olanı kurmadı bulunamadı falan dedi identification indirdim o işlemcinin özelliklerini gösteren bir program gibi duruyor.

Grafikle alakalı olanı kurmadı bulunamadı falan dedi identification indirdim o işlemcinin özelliklerini gösteren bir program gibi duruyor.

Evet gösterge programıymış sadece, chipset durumu ve diğerleri ne durumda?

Yeni konular

Geri
Yukarı