Yeni RX 6600 ekran kartında Valorant FPS düşüşü

AMD'ye laf atmak istemiyorum ama böyle şeyler oluyor, illa AMD kaynaklı olacak demiyorum ama yüksek ihtimalle ondan kaynaklı bu takılmalar her parçadan olabilir.

Direkt sistemi yeni aldım 5-6 ay oldu.

Eski ekran kartım RX 550ydi RX 6600 ile şu an aynı FPS'i alıyorum.

Sadece Valorant'ta mı oluyor.
şuanlık gözlemlediğim o

Konuyu açmadan önce spike hücüm girdim 69 dereceydi.

Normal havalar sıcak.

Ya dediğim gibi bende ASUS Dual RX6600 kullanıyorum bende bilgisayarı aldığımdan beri o sorunla cebelleşiyorum yani bilemiyorum. Bir sürü konu açtım ancak çözüm bulabilen yok.

Normal havalar sıcak.

Ya dediğim gibi bende ASUS Dual RX6600 kullanıyorum bende bilgisayarı aldığımdan beri o sorunla cebelleşiyorum yani bilemiyorum. Bir sürü konu açtım ancak çözüm bulabilen yok.

Bakın bu benim açtığım konu burada bana sunulan çözümleri deneyebilirsiniz belki işe yarar.

Baktığınız videolarda CPU aynı mı bilmiyorum ancak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu testte söylediğiniz değerlere yakın bir FPS veriyor ve de XMP'nin açık olduğundan emin olmak için CMD'yi yönetici açıp bu kodu "wmic MEMORYCHIP get BankLabel, Capacity, DeviceLocator, MemoryType, TypeDetail, Speed." girip çıkan MHz vb. değerlerinin doğru olduğundan emin olur musunuz?

Baktığınız videolarda CPU aynı mı bilmiyorum ancak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu testte söylediğiniz değerlere yakın bir FPS veriyor ve de XMP'nin açık olduğundan emin olmak için CMD'yi yönetici açıp bu kodu "wmic MEMORYCHIP get BankLabel, Capacity, DeviceLocator, MemoryType, TypeDetail, Speed." girip çıkan MHz vb. değerlerinin doğru olduğundan emin olur musunuz?
1689199015158.png

doğru sanırım. evet aynı cpu

Yeni konular

Geri
Yukarı