Yeni Şehre Nasıl Alışılır?

DarKSaGaa

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
5 yıl boyunca Aydın'da yaşadım ve lise 1 bitiminde Elazığ'a taşındık.

Ben burada yaşamak istemediğimi aileme belirttim ama anlamamazlıktan geliyorlar ve anladım alışmadan bir şey olmayacak.

Ben bu şehre nasıl alışacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğduğumdan beri İstanbul'da yaşıyorum %20'sini dolaşmışımdır. ''Bu şehre nasıl alışacağım'' değil de bu ilçeye nasıl alışacağım demek daha doğru olur. Bulunduğunuz bölgeyi bi güzel Google Maps'dan geçin, yeterlidir.

Doğduğumdan beri İstanbul'da yaşıyorum %20'sini dolaşmışımdır. ''Bu şehre nasıl alışacağım'' değil de bu ilçeye nasıl alışacağım demek daha doğru olur. Bulunduğunuz bölgeyi bi güzel Google Maps'dan geçin, yeterlidir.
Kastettiğim o değil insanlar. [emoji17]

Hocam yaklaşık 8 yıl Elazığ’da yaşadım. Hocam özellikle 15 21 yaş arası grubun çoğu tam soytarı keko dediğimiz tipler .Hatta bu insanları direk konuşma hitap biçimlerinden de anlayabiliyorsunuz. Size tavsiyem bu insanlarla fazla vakit geçirmeyin. Sosyal olun dışarı çıkın sehri öğrenin sadece Gazi caddesine çıkıp tur atsanız da yeter . Çıkın bisiklet sürün şehir küçük zaten gezilecek çok az yer var

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı