Yeni sistemde Valorant'ta sebepsiz yere HWID ban yemek

Scott Cawthon

Hectopat
Merhaba, bugün yeni sistem geldikten sonra indirip Valorant kurdum fakat eski hesabımla 107 seviyelik Riot Client'e yönlendiriyor ve hesabınız kalıcı süreyle askıya alındı ve bir daha bu bilgisayardan Valorant oynayamayacaksınız diyor. Ticket attım ve arkada herhangi bir hile veya 3. parti yazılım bulunmamasına rağmen ban yedim. Yardımcı veya nasıl iletişime geçeceğimi söyleyecek biri var mı?

Sistemine format atan bazı kullanıcılar da bu problemi yaşadı. Yeni sisteme geçtiğin için yedin büyük ihtimalle. Saçma bir olay.

Merhaba, bugün yeni sistem geldikten sonra indirip Valorant kurdum fakat eski hesabımla 107 seviyelik Riot Client'e yönlendiriyor ve hesabınız kalıcı süreyle askıya alındı ve bir daha bu bilgisayardan Valorant oynayamayacaksınız diyor. Ticket attım ve arkada herhangi bir hile veya 3. parti yazılım bulunmamasına rağmen ban yedim. Yardımcı veya nasıl iletişime geçeceğimi söyleyecek biri var mı?

Aynısı benim de başıma gelmişti. Eğer Valorant'a ulaşmaya çalışacaksan aynısını bende yapmıştım fakat çok ilgisizler aylar beklememe rağmen hesap açılmadı dotum... Üzgünüm yapabileceğin çok da bir şey olduğunu sanmıyorum.

Dsotum açıkçası bu sorun meşhur, fakat biyerlerini kımıldatıp ilgilenmiyorlar.

Aslında o olay yaşandıktan sonra Valorant'yu bıraktım eğer biraz paran varsa Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununu öneririm kanka.

Hocam Steam kütüphanesinde bekliyor ama konuyu hortlatmayalım başka konuda konuşuruz yine de sağ olun.

Valorant'ın destekleri çok saçma. Hesabım nedensiz yere kilitlendi bütün bilgileri veriyorum ama kayıt olma epostasını salladığım için bulamıyorum açılmıyor hesap. Açılması zor biraz.

Geri
Yukarı