Yeni Telefonlardan Hangisini Önerirsiniz?

Berktuğ Arıkan

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 2 saat önce LG G2 telefonum kırıldı. Kaskosu vardı ama pek olacak gibi değilmiş. Parasını verecekler. Yeni telefon almayı düşünüyorum. Suya dayanıklı telefonlar hoşuma gidiyor fakat Sony Z4'ü Haziran da satışa sunacak diye biliyorum. Batarya ve kamerası iyi olarak hangilerini önerirsiniz? Samsung almayı pek düşünmüyorum. Teşekkür ederim.

Merhaba, yaklaşık 2 saat önce LG G2 telefonum kırıldı. Kaskosu vardı ama pek olacak gibi değilmiş. Parasını verecekler. Yeni telefon almayı düşünüyorum. Suya dayanıklı telefonlar hoşuma gidiyor fakat Sony Z4'ü Haziran da satışa sunacak diye biliyorum. Batarya ve kamerası iyi olarak hangilerini önerirsiniz? Samsung almayı pek düşünmüyorum. Teşekkür ederim.
Bence G4 süper olacak ve en iyisi olacak G4 ü bekle derim ama suya dayanıklılık olacağını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı