Yeni Windows 11 hakkında düşünceleriniz neler?

Windows 11 ile ilgili birçok konu görmüş olabilirsiniz? Hatta kendiniz konu açmış olabilirsiniz ama önemli olan Windows 11'in artık nasıl olacağını biliyor olmamız. Windows 11 hakkında düşünceleriniz neler? En çok neleri beğendiniz, neleri beğenmediniz? Sizce Windows'a eklenmesi gereken başka bir şey var mı?

Benim düşüncelerim: Windows ikonları ve pencereleri çok beğendim, özellikle ayarlar kısmı dahil pencereleri çok beğendim, dosyalar arasında geçiş animasyonlarını ve sadeliği çok iyi. Beğenmediğim kısımlar ise şu şekilde widgetler çok tuhaf daha güzel olabilirde yine bir Windows faciası olabilir. Başlangıç çubuğu değişmemesi, bildirimler kısmı ayrı pencelerde değil de tek pencerede gözükmesi ve telefon bildirimleri ile senkronize olmamaısı. Siz neler düşünüyorsunuz?

Windows 10 macOS, Linux versiyon.

TPM 2.0 ve işlemci konusunda çok kızgınım, TPM 2.0 var ancak işlemcim yetmiyor, gözümden düşmeye başladı Windows 11.

Eklenmesi gereken Windows 10 görünümü bence, kaç kere beğenmediğimi belirttim bilmiyorum ama performansı daha iyi olacak sanırım.

Windows 10 görünümüne halen aşina değilim çünkü bir düzeni yok ama kullandığımız için alıştık. O tasarım geldiğinde Windows 10'u beğenmeyeceksin çünkü orjinal bir tasarımı var. Sadece gözümüz alışmamış belli bir süre sonra Windows 10'u istemeyeceksin muhtemelen. Windows 8 hangimiz beğeniyoruz şimdi.

Sinirliyim. 3500 destekliyor ama neden 3500X desteklemiyor? Buna mı takıldın demeyin gerçekten çok kafaya taktım.

Edit: Listede yok ama destekliyormuş.

Sorunu çözmüşsün.

Ben iso kalıbını indirip denemiş biri olarak şunu söylemeliyim, başlangıç menüsü çok kötü. Çok basitleştirilmiş bir başlangıç menüsü. Ama onun dışında kötü değil.

Başlangıç menüsü kolay olması açısından bu şekilde tasarlanmış muhtemelen Windows'un son iso dosyası elimize geçtiğinde asıl güzel olup olmadığını o zaman anlayacağız.

Güzel gözüküyor, optimizasyonu çok iyiydi.

Tam bitmeden optimizasyon konusunda konuşmak mantıklı gelmiyor. Çünkü eklenecek şeyler ve düzenlenecek şeyler Windows hızını nasıl etkiler bilemeyiz. Şuan bu konuda konuşmak için çok erken belki gelecek versiyon sorunsuz olacak veya mavi değilde turuncu ekran hatası verecek.

Eski programların kaldırılması gerekiyordu bence ama hiçbiri kaldırılmadı hâlâ sistemde duruyorlar. Internet Explorer bile duruyor. Eski uygulamalar yeni Windows'a göre eski görünüyorlar bir de oda çok kötü. Şu anlık Insider sürümelrinde FPS vb sıkıntım yok temasını görünüşünü ve diğer gelen özelliklerini çok sevdim. Özellikle Android uygulamaları yüklenmesi çok iyi.

Eski progmralar olmayacak şeklinde haberler var.

3500X destekliyor kendim bizzat kullanıyorum?

Hocam listede yok, desteklemiyor diye düşünmüştüm ama sizin gibi kullananlar var. Kısa süreli sinir krizi geçirdim.

Çıktığı zaman makyaj kanallarına rakip olacak o kesin.

Optimizasyon gibi sıkıntıları bayağı düzeltmişler genel olarak 10/9 veririm fakat çoğu bilgisayar desteklemiyor:( destekleseydi 10 yıllık sistemim üstünde deneyecektim.

Windows 11 ile ilgili birçok konu görmüş olabilirsiniz? Hatta kendiniz konu açmış olabilirsiniz ama önemli olan Windows 11'in artık nasıl olacağını biliyor olmamız. Windows 11 hakkında düşünceleriniz neler? En çok neleri beğendiniz, neleri beğenmediniz? Sizce Windows'a eklenmesi gereken başka bir şey var mı?

Benim düşüncelerim: Windows ikonları ve pencereleri çok beğendim, özellikle ayarlar kısmı dahil pencereleri çok beğendim, dosyalar arasında geçiş animasyonlarını ve sadeliği çok iyi. Beğenmediğim kısımlar ise şu şekilde widgetler çok tuhaf daha güzel olabilirde yine bir Windows faciası olabilir. Başlangıç çubuğu değişmemesi, bildirimler kısmı ayrı pencelerde değil de tek pencerede gözükmesi ve telefon bildirimleri ile senkronize olmamaısı. Siz neler düşünüyorsunuz?

Dandik İntel Atom işlemciler destekleniyor ama benim işlemcim yok😡

Yeni konular

Geri
Yukarı