Yenilenmiş iPhone alınır mı?

Enes13254

Hectopat
Yer
Kaer Morhen
Daha fazla  
Dostlar artık emektar 6S plusıma veda etmemin zamanı geldi ama sıfır telefonlar çok pahalı, bütçem elvermiyor. Teknosa'da gayet uygun fiyata iPhone 8, iPhone X vs. var. Onlardan almayı düşünüyorum. Daha önce yenilenmiş alan (özellikle Teknosa'dan) varsa veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar tavsiye eder misiniz, başka alternatif var mı vesaire, görüşlerinizi bekliyorum.

Ben yenilenmiş 7 plus kullanıyorum, telefonu aldığım akşam sorunlar baş gösterdi ve ardından gelen başka sorunlar. Yenilenmiş almanızı önermem daha doğrusu sıfır alın kafanız rahat olsun.
Hocam bütçe olsa sıfır alacam da olmuyor işte. Herkes alınmaz demiş zaten bakalım artık hayırlısı bi süre daha bununlayım gibi

Dostlar artık emektar 6S plusıma veda etmemin zamanı geldi ama sıfır telefonlar çok pahalı, bütçem elvermiyor. Teknosa'da gayet uygun fiyata iPhone 8, iPhone X vs. var. Onlardan almayı düşünüyorum. Daha önce yenilenmiş alan (özellikle Teknosa'dan) varsa veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar tavsiye eder misiniz, başka alternatif var mı vesaire, görüşlerinizi bekliyorum.
Hocam yenilenmiş yerine temiz ikinci el çok daha iyi olur. Ve iPhone X almayın çünkü kronik sorunları olan bir cihaz. 8 alabilirsiniz ben şu an kullanıyorum uygulama destekleriyle 2 belki 3 yıl götürür sizi. Ama 2.el de biraz şans işi benim size tavsiyem iPhone 8 ikinci el bakmanız veya Android cihazlara yönelmeniz. Eğer 10 bin lira civarına çıkabilirseniz direkt iPhone SE 2020 alın. A13 bionic kullanıyor aktif güncelleme alıyor ve ikinci elde daha temiz telefonlar bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı