Yenilenmiş iPhone XS Max alınır mı?

Bir ara ikinci el yüzünden başıma gelmeyen kalmamıştı. Aldığım telefon çalıntı çıkmıştı. Dava da sanık falan oldum. Letgodan almıştım telefonu. Kutusu faturası yoktu. Zar zor suçsuz bulundum. O gün bugündür ikinci elde sadece yenilenmiş cihazlar alıyorum.

XS Max hem premium duruşu hem de boyutları ile sizi tatmin eder diye düşünüyorum. Ben şahsen yenilenmiş cihaz kullanıyorum ve çoğu parçası değişmiş bir cihaz var elimde. (iPhone SE 2020)
Size önerim ikinci el bakmanız ama benim gibi güven probleminiz varsa ve taksitli almak istiyorsanız yenilenmiş bir iPhone XS Max sizi yine de üzmez.

S21 FE bakabilirsin.
Neden bu paraya Android telefon alıp kendine acı çektirsin?

Son düzenleme:
Daha premium bir cihaz olabilir ancak benim önerim 2.el iPhone 11 veya bütçe biraz daha artarsa 2.el iPhone 12 mini olur. Yenilenmiş cihaz ve artık x serisi almak mantıksız. Ancak cihaz çok güzel, yani güncelleme desteği sizin için önemli değilse alabilirsiniz.

Bir ara ikinci el yüzünden başıma gelmeyen kalmamıştı. Aldığım telefon çalıntı çıkmıştı. Dava da sanık falan oldum. Letgodan almıştım telefonu. Kutusu faturası yoktu. Zar zor suçsuz bulundum. O gün bugündür ikinci elde sadece yenilenmiş cihazlar alıyorum.
Kimlik fotokopisiyle birlikte üzerine de kişinin kendisine “x, kişisine tarafımdan satılmıştır” gibi bir şey yazdırsaydınız sorun olmazdı diye düşünüyorum.

XS alınır. X veya XR alınmaz.
11 Pro ve 12 Mini gibi modellerin oldugu yerde X serisi alinmaz.
Alınmaz diyenlerin Apple'ın teknolojisinden ziade Türkiye şartlarını da hesaba katsın.

Daha iyi bir cihaz yerine neden her an sorun cikartacak bir telefonu onerelim? Yesil cizgi olayi gibi sorunlari hic gormediniz sanirim.
Bu cizgiler telefonun herhangi bir yerinde cikabiliyor.

Ciddi misiniz?
Android telefonlar eskisi gibi değil artık ayrıca S21FE varken XS Max'ın yüzüne bakmam.
iPhone 11 alırken S21FE ve iPhone 11 arasında kalmıştım. S21FE kesinlikle güzel bir cihaz.

11 Pro ve 12 Mini gibi modellerin oldugu yerde X serisi alinmaz.

Daha iyi bir cihaz yerine neden her an sorun cikartacak bir telefonu onerelim? Yesil cizgi olayi gibi sorunlari hic gormediniz sanirim.
Bu cizgiler telefonun herhangi bir yerinde cikabiliyor.
11 Pro 2.el bile olsa yurtdışı olmadığı sürece temiz bir cihaz bu fiyatlara gelmez hocam muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı