Yerleştirildiğimiz liseye kayıt için gitmeli miyiz?

Zaman belirtilmemiş sitede sanırım ancak pansiyonda kalacaklar için belirtilen tarih olan 25-26 Ağustos'a kadar gitmen iyi olur velinle beraber. 🧚

Ya yemin ederim bizim Elazığ'da tuhaflık var kendi mezun olduğum okula gittim adam şaşırdı sonra Ahmet Yesevi'nin müdürünü aradı ya öyle bir şeye gerek yok ya dedi ben okula gitmek için 8 km gidiş 6 km geliş yaptım herifler eli boş gönderdiler sadece kimlik yerleştirme kâğırdımı aşıp gideceğim Elazığ'ın hırsız yöneticilerine çok bile bir de A4 kağıdı istiyorlar :D

Kardeşim liseye gidiyor 3 A4 aldırdılar 2. dönemde kağıt yok kimseye 2. sınav kâğıdı verilmeyecek yazıyor yazık ya nereye harcıyorsunuz.

Yöneticilerin hepsi okul ödeneklerini kendi ceplerine indirip kağıtları öğrencilerden istiyor bir kere bir öğrenci eğitim hayatı boyunca sınavlara ödevlere 1 top A4 kağıdı bile gitmiyor.

Ya yemin ederim bizim Elazığ'da tuhaflık var kendi mezun olduğum okula gittim adam şaşırdı sonra Ahmet Yesevi'nin müdürünü aradı ya öyle bir şeye gerek yok ya dedi ben okula gitmek için 8 km gidiş 6 km geliş yaptım herifler eli boş gönderdiler sadece kimlik yerleştirme kâğırdımı aşıp gideceğim Elazığ'ın hırsız yöneticilerine çok bile bir de A4 kağıdı istiyorlar :D
Elazığ'daki insanlar niyeyse garip geldi bana da. 🥹

Ufak bir iş için gittim, tuhaf bir hava vardı, gittiğim zamandan dolayı da olabilir belki. 🤔

Ufak bir iş için gittim, tuhaf bir hava vardı, gittiğim zamandan dolayı da olabilir belki. 🤔
Hal hatır sorsaydın bari gitmişken bu arada. 😬

Elazığ'ın insanı cömert dürüst sevecen insanlardır ama parayı da çok seviyorlar ben Elazığlı olarak farklı farklı şehirlere gittiğimde hep Elazığlı olduğum için el üstünde tutuluyorum fakat milletimiz çok parayı seviyor.

Hal hatır sorsaydın bari gitmişken bu arada. 😬

Okulun eski müdürü benim babamın çocukluk dostuydu beni çok severdi fakat 10 gün önce tayini Elazığ'da başka bir okula çıktı.

Elazığ'ın insanı cömert dürüst sevecen insanlardır ama parayı da çok seviyorlar ben Elazığlı olarak farklı farklı şehirlere gittiğimde hep Elazığlı olduğum için el üstünde tutuluyorum fakat milletimiz çok parayı seviyor.
Gittiğim köfteci sevecen adam diyordum o da parayı seviyormuş meğer. 😃

Geri
Yukarı