Yetersiz bilgi içeren konular yayımlanmasın

Katılıyorum/Katılmıyorum

• Katılıyorum.

Oy: 31 59,6%
  • Katılmıyorum.

Oy: 21 40,4%

• Oy verenlerin toplamı
    52
  • Anket kapandı .
Birisi konu açıyor 'bilgisayarımda '...' Kasıyor neden?' Deyip sistem bilgilerini hatta oyunu/programı söylemeyen insanlar oluyor. Bence direkt konu yayımlanmasın ve uyarı alsın.
Katılmıyorum.

Çünkü yeni foruma yeni üye olmuş. Sorununu için konu açanlar. Yetersiz bilgi verebilir. Buna anlayışla karşılık vermemiz gerekir. O yüzden katılmıyorum.

Yeni üye olup sorununu olan kişi sorununu çözemeden buradan gider.

Bu durumdan önce bazı konular var. İnsanı delirtecek derecede. Yaşına bakıyorsun. 25 yazıyor. 10 yaşında yeğenim var böyle soru sormuyor. İnternette bakıyor biraz bilgi sahibi oluyor sonra çözemez ise bana soruyor. Konu açmak için konu açılıyor.

"25 GB kaç saatte iner?"
Aç Google'ı bir sor. Bizim zamanız da intenette yoktu. Kurcalaya kurcalaya öğreniyorduk.

Yetersiz bilgiye gelince hak veriyorum. Bilmeyen olabilir fakat her zaman şunu söylerim. Yardım istemeyi bilmelisin. Yardım ister iken sen bana yardım et ki, ben de sana yardım edeyim.

Konuların yayımlanmaması saçma olur. O konu sahipleri zaten kural 10 ihlali yüzünden ceza alıyorlar.
Hiç öyle durmuyor. Çatır çutur cevap verebiliyorlar sistem bilgisi istediğimizde. Bazıları da sessiz sedasız kalıyor. Ceza aldılarsa da bir anlamı kalmıyor. Konu reddedilip bildirim olarak belirtilsin. Bence en iyisi bu.

Hiç öyle durmuyor. Çatır çutur cevap verebiliyorlar sistem bilgisi istediğimizde. Bazıları da sessiz sedasız kalıyor. Ceza aldılarsa da bir anlamı kalmıyor. Konu reddedilip bildirim olarak belirtilsin. Bence en iyisi bu.
Ben birkaç kere raporladığımda ceza yemişlerdi, en başta konu açılırken ceza verilmesi lazım gerçi.

Az önce birisi "Sistemim çok iyi ama LoL donuyor neden?" diye sormuş, ya sabır.
Konular yayınlanmalı bence cezalarını alıyorlar zaten.

''PC'de güncel yani'' Demiş arkadaş. (Aşağılama gibi bir amacım yok)

Geri
Yukarı