Yıl içi emeklilik sistemi gelmeli mi?

Yıl içi emeklilik sistemi gelmeli mi?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Sen niye hep saçma sapan konular açıyorsun? Önerilerinin hepsi yanlış.
Senin kullanıcı adının saçma olduğu kadar saçma bir öneri sunmadım.
1691478749696.png

Bir düşün bakalım şimdi, komünist ülkeler neden başarısız oldu?
Ambargolar olabilir bence, elinde bir iki dandik balistikten dönme nükleer füze olan Kuzey Kore paşalar gibi ayakta şu anda.

İki üç ay boyunca yatmak bir işçinin verimini fazlasıyla etkiler diye düşünüyorum. Onun yerine ülkenin başından beri emeklilik yasalarını düzgün belirlemesi lazımdı.

BEn nispeten sol görüşlü bir insanım fakat ülkenin yönetim biçimini halkın takmaması gerekir çünkü mevzu ekonominin kendi başına güçlü olması gerekliliği. Eğer bir ülkede belediyenin 2 sene içine inşaat süresi verilen nikah salonu 7 senede bitiyorsa (bizim evin yanında o düğün salonu), Yolun süresini bu kadar kısaltacak diyip o kadar kısaltmayan geçidi kimse gereksiz pahalı fiyatı yüzünden kullanmazsa, milletvekilleri çorba parasına döner gömüyorsa o ekonomi düzelmez.

Türkiye'nin emeklilik değil ekonomi, tarım ve kalkınma politikasına ihtiyacı var. Rusyadan tahıl, Kanada'dan mercimek ithal ediyoruz...

Ambargolar olabilir bence, elinde bir iki dandik balistikten dönme nükleer füze olan Kuzey Kore paşalar gibi ayakta şu anda.

İki üç ay boyunca yatmak bir işçinin verimini fazlasıyla etkiler diye düşünüyorum. Onun yerine ülkenin başından beri emeklilik yasalarını düzgün belirlemesi lazımdı.

BEn nispeten sol görüşlü bir insanım fakat ülkenin yönetim biçimini halkın takmaması gerekir çünkü mevzu ekonominin kendi başına güçlü olması gerekliliği. Eğer bir ülkede belediyenin 2 sene içine inşaat süresi verilen nikah salonu 7 senede bitiyorsa (bizim evin yanında o düğün salonu), Yolun süresini bu kadar kısaltacak deyip o kadar kısaltmayan geçidi kimse gereksiz pahalı fiyatı yüzünden kullanmazsa, milletvekilleri çorba parasına döner gömüyorsa o ekonomi düzelmez.

Türkiye'nin emeklilik değil ekonomi, tarım ve kalkınma politikasına ihtiyacı var. Rusya'dan tahıl, Kanada'dan mercimek ithal ediyoruz...

Kuzey Kore'nin ayakta olmasının nedeni cahillik.

Ayrıca fikrine katılmıyorum arkadaşın. 3 aylık tatilden sonra tekrar iş milletin tembellik oranı ciddi oranda artar. Zaten parayı kısa yoldan kazanmayı seven bir milletiz.

Bir düşün bakalım şimdi, komünist ülkeler neden başarısız oldu?
Kruşçev ihaneti? Verimli ve bol topraklara sahip olamaması ve ambargo, abluka?

Kuzey Kore'nin ayakta olmasının nedeni cahillik.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı