Yıllık 500TL'ye kadar antivirüs önerisi

Bitdefenderi çok sevmiştim lakin sistemim kötü de değil ki ona rağmen dosya gezgininde dahil kasıyor.Nortona bakacam veya Esete lakin esete o kadar para vermek mantıklı mı ?
Nortondan ne farkı var ?
Avtestlere baktığımda çok fazla bir fark yok gibi,bazı yerlerde norton önde bazı yerlerde eset.
Eset ve Norton ikisi de iyidir. Eset'in yerel fiyat politikası izlemesi gerek. Fiyatları rekabetçi fiyatlar değil, oldukça yüksek. O nedenle Eset'i uygun fiyata satan varsa alabilirsiniz. Eset çok pahalı diye denemee sürümü kullanıyorum çoğu zaman. Fiyat politikasını hiç sevmiyorum. Başka satıcılarda 399 tl 3 kişi 3 yıllık var. 3 kişi toplamanız zor olabilir. Eset en hafif program olabilir. O derece hafif kuş gibidir. Bitdefender benim sistemime çok uygun sistemim iyi, Fakat dediğiniz gibi sistem kaynaklarını yorar. Nortonu eskiden severdim, sonradan bıraktım neden bilmiyorum.

Hocam Norton ile mining yapılıyor ya onu soruyorum ayarları kurcalar mısınız orada mining adında ayar var mı?
Norton mining yapıyor bilgisayarınızda ve belirli bir ücret ödüyor bunun karşılığında.

Yok dostum bu özellik kaldırılalı çok oldu.

Buyur inşAllah:

Bu arada Norton bootta biraz yavaşlatıyor 3-5 sn. ama genel olarak çok yormuyor.

Kaspersky'e güvenmemekte haklısınız direk FSB ile bağlantılı bir şirket lakin hakkını yiyemem av olarak başarılıdır, tabii kullanmak size kalmış.

Yok dostum bu özellik kaldırılalı çok oldu.

Buyur inşAllah:

Bu arada Norton bootta biraz yavaşlatıyor 3-5 sn. ama genel olarak çok yormuyor.

Kaspersky'e güvenmemekte haklısınız direk FSB ile bağlantılı bir şirket lakin hakkını yiyemem av olarak başarılıdır, tabii kullanmak size kalmış.
Teşekkürler hocam ,for gamers ,360,mı antivirüs mu almalıyım?

Eset ve Norton ikisi de iyidir. Eset'in yerel fiyat politikası izlemesi gerek. Fiyatları rekabetçi fiyatlar değil, oldukça yüksek. O nedenle Eset'i uygun fiyata satan varsa alabilirsiniz. Eset çok pahalı diye denemee sürümü kullanıyorum çoğu zaman. Fiyat politikasını hiç sevmiyorum. Başka satıcılarda 399 tl 3 kişi 3 yıllık var. 3 kişi toplamanız zor olabilir. Eset en hafif program olabilir. O derece hafif kuş gibidir. Bitdefender benim sistemime çok uygun sistemim iyi, Fakat dediğiniz gibi sistem kaynaklarını yorar. Nortonu eskiden severdim, sonradan bıraktım neden bilmiyorum.
Esetin fiyatı çok yüksek olduğundan kullanan kişi sayısı da az ,şahsen kaspersky gibi bir fiyat politikası olsa kaspersky kullanan kişi sayısı oldukça azalacaktır .

Teşekkürler hocam, for gamers, 360, mı antivirüs mu almalıyım?

ESET'in fiyatı çok yüksek olduğundan kullanan kişi sayısı da az, şahsen Kaspersky gibi bir fiyat politikası olsa Kaspersky kullanan kişi sayısı oldukça azalacaktır.

Yani fiyatlar farklı koruma olarak aynılar sadece yedekleme, kamera koruması, oyun hızlandırıcı vs farklı Gamers'de.
Keyfine kalmış.

Teşekkürler hocam ,for gamers ,360,mı antivirüs mu almalıyım?

Esetin fiyatı çok yüksek olduğundan kullanan kişi sayısı da az ,şahsen kaspersky gibi bir fiyat politikası olsa kaspersky kullanan kişi sayısı oldukça azalacaktır .
KAS bazı durumlardan dolayı bazı insanlar ve bazı yabancı test kuruluşları tarafından göz ardı edildi. Daha sonra çok uygun fiyat politikası izlediklerini gördüm. İnsanlar yoğun ilgi gösterdi. Belki ilginin başka sebepleri de var. Sanırım çok sattılar. Severim bayağı ama bende bıraktım onu. Zaten birden fazla program vardı favori listemde.

Yeni konular

Geri
Yukarı