Yiyip yiyip kilo almamak neden kaynaklanır?

Daha çok yersen alırsın dünyanın en basit işidir kilo almak.
Hocam siz dediğimi anlamamak için büyük bir çaba sarf ediyorsunuz, kilo almak dünyanın en kolay şeyi değildir tamamen metabolizma ile ve genetik ile alakalı. Günde en az 4300 kalori alıyorum benim yediklerimi siz yeseniz gece mide ağrısından uyuyamayacağınıza o kadar eminim ki. Demek ki metabolizmanız yavaş ve genetiksel olarak vücut yağ tutmaya meyilli, siz böylesiniz diye herkes aynı olmayacak. Sorunuzun cevabı budur iyi günler.

Son düzenleme:
Hocam siz dediğimi anlamamak için büyük bir çaba sarf ediyorsunuz, kilo almak dünyanın en kolay şeyi değildir tamamen metabolizma ile ve genetik ile alakalı. Günde en az 4300 kalori alıyorum benim yediklerimi siz yeseniz gece mide ağrısından uyuyamayacağınıza o kadar eminim ki. Demek ki metabolizmanız yavaş ve genetiksel olarak vücut yağ tutmaya meyilli, siz böylesiniz diye herkes aynı olmayacak. Sorunuzun cevabı budur iyi günler.
Asıl sen beni anlamamamışsın 4300 kalori aşırı fazla değil eskiden her gün 6kya yakın kalori alırdım benim mide işkembe gibidir merak etme sen benim eski yediklerimi görsen mide spazmı geçirirsin iyi günler.

Asıl sen beni anlamamamışsın 4300 kalori aşırı fazla değil eskiden her gün 6kya yakın kalori alırdım benim mide işkembe gibidir merak etme sen benim eski yediklerimi görsen mide spazmı geçirirsin iyi günler.
5 k yı geçtiğim zamanlarda oluyor bazen fast food çok tüketiyorum, benim kilomda olupta bu kadar fazla kalori tüketen çok nadir gördüğüm bir şey, dediğim gibi olay genetikle alakalı bunun bir ekstrası yok. Sizin şikayetiniz de bu değil mi hocam? size tavsiyem daha kolay yakabilmek için metabolizma hızlandırma metotlarını araştırın fayda göreceğinizden eminim. Kendi metabolizmam çok hızlı olmasına rağmen 5 k ve üstü tükettiğim zamanlarda gözle görülür yağlanma ve göbek oluyordu, tartı da çok şey değişmemesine rağmen sanki bir kaç kilo almış gibi yağlanıyordum, ne kadar yakarsa yaksın herkesin bir sınır noktası var kalori ihtiyacının aşırı düzeyde üstünde alıyorsa ve ona rağmen kilo almıyorsa bence bir hastalığı da vardır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı