YKS günlüğüm - 1

whynott

Zeptopat
Son yılda neyin, ne kadar yapılabildiği umurumda değil arkadaşlar. O yüzden yorumlarda bu sıradan içi boş lafları söylemekten vazgeçin. İnsan istediği zaman her şeyi başarabilir. Başarısızlık sadece disiplinsizlik ve özgüvensizlikten kaynaklıdır. Tam zıttını düşünen arkadaşlarım kendini kandırmaya devam edebilir. Önümde total 8 aylık bir süre mevcut, yılmadan devam edeceğim.

TYT netim ortalama: 70
AYT netim ortalama: Deneme çözülmedi

AYT için harika planlarım ve sistemim hazır durumda kitap siparişlerimi verdim. Açık lisede olmanın keyfini yaşıyorum xd.
İleride dönüp baktığımda "iyi ki" diyerek bir senenin bitmesini istiyorum bu yüzden şu an çalışmak zorundayım.

Günlük çalışma sürem: 7-8 saat
Hedef süre: 10 saat ve üzeri

Bu ay değiştirmek (azaltmak) için çaba sarf edeceklerim;

Telefon ve YT üzerinde dersten bağımsız vakit öldürme
Dışarıda gezinme ve arkadaşlarla vakit öldürme

Bu konu altında artık günlerce neler yaptığımı ve yapmak istediğimi yazacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son yılda neyin, ne kadar yapılabildiği umurumda değil arkadaşlar. O yüzden yorumlarda bu sıradan içi boş lafları söylemekten vazgeçin. İnsan istediği zaman her şeyi başarabilir. Başarısızlık sadece disiplinsizlik ve özgüvensizlikten kaynaklıdır. Tam zıttını düşünen arkadaşlarım kendini kandırmaya devam edebilir. Önümde total 8 aylık bir süre mevcut, yılmadan devam edeceğim.

TYT netim ortalama: 70
AYT netim ortalama: Deneme çözülmedi

AYT için harika planlarım ve sistemim hazır durumda kitap siparişlerimi verdim. Açık lisede olmanın keyfini yaşıyorum xd.
İleride dönüp baktığımda "iyi ki" diyerek bir senenin bitmesini istiyorum bu yüzden şu an çalışmak zorundayım.

Günlük çalışma sürem: 7-8 saat
Hedef süre: 10 saat ve üzeri

Bu ay değiştirmek (azaltmak) için çaba sarf edeceklerim;

Telefon ve YT üzerinde dersten bağımsız vakit öldürme
Dışarıda gezinme ve arkadaşlarla vakit öldürme

Bu konu altında artık günlerce neler yaptığımı ve yapmak istediğimi yazacağım.
Umarım başarılı olursunuz.

01.10

Bugün gece çalışması gerçekleştirmek zorundayım. Sabah rehavet yaşadım ve artık son bulacak.

Optik' te tümsek çukur aynalarda görüntü oluşumu + prizma çalışması (3 saat)
Biyoloji kalıtım biyotik soru çözümü yapılması gerekli (3 saat)

Paragraf çözümü gerçekleştirilir. (30dk)
Geometri bitirme plan hazırlama ve gün ilerletme (1 saat)
Yarın nelerin yapılacağının hedef kaydı foruma işlenir

AYT için sabırla TYT eksik kapatmaya devam...

Harika bir fikir valla hocam, zaten başaramayan kişiler planı programı olmadığı için yapamıyor. Sizin böyle yapmanız gerçekten çok iyi, takip edeceğim konuyu

Güzel konu. Açıkta bile günde 10 saat ve üzeri çalışmayı planlıyorsanız vah bizim halimize. Eve geldiğimde zaten çalışmak için max 5 saatim kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı