YKS Sınav Soruları Çalındı Mı?

Devlet okullarında girdiğim resmi sınavların hiçbirinde kameraya rastlamadım. Sınav anında sınıftaki gözetmenler uyuyordu; birisinin gözleri gidip geliyor, diğeri ise ölümü bekliyordu sanki...
ÖSYM'nin devlet okullarına verdiği saatte yoktu.

Batman Valiliği: "TYT sınavına giren B.Y. isimli adayın sınav sorularının fotoğrafını çekmek suretiyle kopya girişiminde bulunduğu tespit edilmiş ve gözaltına alınmıştır. İhmali olan görevliler hakkında soruşturma açılmıştır.”

@Steella Ben halen bir öğrencinin telefon sokabileceğini soksa bile gerek öğretmen gerek öğrenciler tarafından farkedilmeyeceğine inanmıyorum.
Açık konuşayım. Bizde 2 adet erkek öğretmen vardı. Birisi orta yaşlarda, birisi en az 50. 50 yaşında olan öğretmen camdan dışarı bakıyordu. Orta yaşlarda olan öğretmen ise yere bakıyordu. Kontrol 0.

Kitapçık numarasını da çeken bir veya birden fazla mal örneği görüyoruz. Sınavlarının iptalini geçin, davalık olup hapis cezasıyla yargılanacaklardır. Rahat olun.
Burasi garip iste, kagitta kalem izi goremedim. Kitapcik numarasini cekecek kadar mal degildir herhalde iceri telefon sokacak kadar ugrastiysa. Tertemiz kagit, gozetmen cikabilir bu isin altindan.

1593379281176.png

Yeni konular

Geri
Yukarı