YKS'de İlk 1000 Gibi Dereceler Yapmak Çok mu Zor?

Anlıyorum, evet inandırma zorunluluğun yok fakat bu işi ders çalışmadan da yapamayacağını biliyorsun yoksa iyi ya da kötü olup olmadığın beni ilgilendirmiyor, seni tanımıyorum zaten.

Anlıyorum, evet inandırma zorunluluğun yok fakat bu işi ders çalışmadan da yapamayacağını biliyorsun yoksa iyi ya da kötü olup olmadığın beni ilgilendirmiyor, seni tanımıyorum zaten.
Tabela arkası var bir de bu olayın. Ben burada yaşadığım her şeyi anlatmıyorum. Konuşmalarım kimseye kendimi onaylatmak gibi bir şey değil. Zaten ben de seni tanımıyorum. Benim başıma bir şey gelse bir sen değil tamamen olmasa bile 2 gün sonra beni unutacaklar.

Son düzenleme:
Her şeyi herkese anlatmak iyi olmayabilir. Sonuçta her zaman için yanında onlar olmayacak. Yapman gereken şey, bir şekilde kendini zorla ve ders çalışmaya başla. Bir yerden başlamak gerekiyor.

Evet çok zor mesela ben ucundan kaçırdım 1200. olarak 🙁. Ayrıca Bilkent EE de ilk 1000'de. Onu geçtim ilk 2000 de kolay değil ODTÜ EE'yi çoğu kişi rüyasında görür.

İşin kötüsü 1200 ya da benim sıralamamdan sonra yazacak pek bir bilgisayar mühendisliği kalmıyor, sevinemiyorsun sıralamana (bu yaz bunu baya yaşadım)
Evet çok zor mesela ben ucundan kaçırdım 1200. olarak 🙁. Ayrıca Bilkent EE de ilk 1000'de. Onu geçtim ilk 2000 de kolay değil ODTÜ EE'yi çoğu kişi rüyasında görür.

İşin kötüsü 1200 ya da benim sıralamamdan sonra yazacak pek bir bilgisayar mühendisliği kalmıyor, sevinemiyorsun sıralamana (bu yaz bunu bayağı yaşadım)

Benim girdiğim sene İTÜ ile Sabancı tutuyordu. Sorun sıralamada değil bilgisayarı mühendisliği çok arttı. Ancak siz tobb etü falan yazabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı