YKS'ye şimdi çalışmaya başlayacağım

2 yıldır iradem yok diye bir şey yok. Kendi e-ticaret şirketim var onunla ilgileniyordum. Yani kafamı kaşıyacak vaktim olmadı bu zamana kadar ders çalışmak için. Sen lisede ortaokulda poponu kaşırken ben babam yaşında adamlarla iş yapıyordum. Ki zaten üniversite niyetimde yoktu. Şu an kararlıyım ve yapacağım.

Git 80 gün daha babam yaşındaki adamlarla iş yap kanka. Üniversitede karı kız ortamı mı kasıcaksın? 😅😅

2 yıldır iradem yok diye bir şey yok. Kendi e-ticaret şirketim var onunla ilgileniyordum. Yani kafamı kaşıyacak vaktim olmadı bu zamana kadar ders çalışmak için. Şu an kararlıyım ve yapacağım.
Dostum buradaki kişilerden bir beklentin olmasın. Kimse senin ne yaşadığını bilemez zaten. Kitap tavsiyesi istiyorsan sadece kitapla ilgili soru sorup yardım almaya çalışmanı tavsiye ederim.

Dostum buradaki kişilerden bir beklentin olmasın. Kimse senin ne yaşadığını bilemez zaten. Kitap tavsiyesi istiyorsan sadece kitapla ilgili soru sorup yardım almaya çalışmanı tavsiye ederim.
Hocam ben burda adam 250 gün varken yazmıs o zaman bile yetismez diyen adamları gördüm cidden takılacak gibi degil zaten :D ki altta iki saattir arkadasla didisenlerden biridir kesin onlar 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı