YKS'ye şimdi çalışmaya başlayacağım

Banı açılınca erkekler 😂😂😂. Birader madem bu kadar zekisin MİT filan bizi ne meşgul ediyorsun kendin yetişip yetişemeyeceğini düşünemiyorsan girme zaten. Bu kafayla okusanda bir şey olamazsın. Yalnız sınavdan sonra kaçmayıp adam gibi netlerini at da az keyfimiz yerine gelsin. Bu kafayla olmayan barajı bile geçemezsin sen.

Hayatım boyunca hiç TYT Türkçe çalışmadım girdiğim her denemede 26-27 netin altına düşmedim. Sosyal de hiç elime kitap alıp çalışmadım yine 10-15 net yapıyorum. YÖK Atlas'tan baktığımda zaten 20-25 bin sıralama yapanların Türkçe ve Sosyal netleri benim netlerimden farklı değil. Tek halletmem gereken (Sıfıra yakın olduğum) AYT Matematik. 80 gün uzun bir süre bile benim için TYT Fen'i bile halledeceğim muhtemelen vaktim artacağı için

İş yapıyorum dediğimde sanayide yedek parça pazarlıyorum falan sandın herhalde. Babam yaşımdaki dediğim adamlar Stanford, MIT gibi üniversitelerden mezun endüstri mühendisi, yazılım mühendisi olup yazılım satan adamlara ücretsiz danışmanlık yaptım.

Dediğim netlerin bir kısmını zaten yapıyorum. Şu an 0 net yapmıyorum. Hiç çalışmadım diye herhalde sıfırım sandınız. Benim TYT netim şu an 55-60 aralığında. AYT Matematiğim ise iyi değil çünkü konuları bilmiyorum ve geçen sene AYT Edebiyat'ı neredeyse full yaptım. (Sadece son 2 hafta çalışıp)
E-Ticaret yapıyor ya 😀. Ticarete bak dostum ücretsiz danışmanlık 🤙. Ne yaptın kanka forumlarda takılıp 2-3 sınav tavsiyesi mi verdin? 445 gün sonraki sınavında başarılar!

Hocam dalga geçenleri takmayın bu sene için çok fazla çalışmaya devam edin olmazsa seneye olur.

Banı açılınca erkekler 😂😂😂. Birader madem bu kadar zekisin MİT filan bizi ne meşgul ediyorsun kendin yetişip yetişemeyeceğini düşünemiyorsan girme zaten. Bu kafayla okusanda bir şey olamazsın. Yalnız sınavdan sonra kaçmayıp adam gibi netlerini at da az keyfimiz yerine gelsin. Bu kafayla olmayan barajı bile geçemezsin sen.
Konunun basindan beri adamla ugrasiyorsun aga seni de anlamadım amacın ney ?

4 sene ne yaptığımı nereden biliyorsun? Görece iyi bir liseden mezun oldum ortaokulda başarılı bir öğrenciydim ve yakın çevremde derece yapan çok insan var. Normalde üniversite okuma gibi bir niyetim yoktu ama 80 gün kala bir şeyler denersem ilk 5-10 bin yaparım EA'da diye düşünüyorum. Ve birçoğunun son 3-4 ay içerisinde netlerine daha fazla bir şey koymadığını, çalışma rutininde bir devamlılık olmadığını yakinen biliyorum.

Hafızam kuvvetli. Geçen sene sadece son 2 hafta AYT Edebiyat çalıştım ve edebiyattan 22,70 net yaptım.
İlk 50.000 desen eyvallah da kanka 5.000 biraz absürt kaçmaz mi sence de?

Konunun basindan beri adamla ugrasiyorsun aga seni de anlamadım amacın ne?

Kanka farkında mısın bilmiyorum da adam iki kere yetişmez diyen adama kaybol buradan tarzı mesajlarla boş konuştu. Aynısını ben yapınca yine hakaret etti, mesajları modlar sildi. Banı yiyince gelip gene boş atmış. Adam 80 günde yetiştiremezsin lafını egosuna yedirememiş olacak ki saatlerdir burada yazmayı beklemiş. Yazdıklarını modlar silmeden görsen böyle konuşmazdın emin ol :D

Konunun basindan beri adamla ugrasiyorsun aga seni de anlamadım amacın ne?

Aga farkında mısın konuya ilk ben yardım amaçlı mesaj attım zaten. Ama böyle ukala tavırlar insanlara üstten bakmalar… karşılıksız olacağını sandı herhalde. Hakedene hakkettiği cevabı veririz.

Ayrıca arkadaşın 1 saat yazamamasının sebebi onu raporlamış olmam. Attığı mesajların çoğunu modlar düzenledi.

İlk 50.000 desen eyvallah da kanka 5.000 biraz absürt kaçmaz mi sence de?
Dogru ben o kısımları okumadım hocam 5k da AYT'yi nerdeyse fullemesi lazım diye tahmin ediyorum edebiyat tarih falan halledilir ama matematikte biraz sıkıntı yani full yapabilmesi kalan zamanda.

Kanka farkında mısın bilmiyorum da adam iki kere yetişmez diyen adama kaybol buradan tarzı mesajlarla boş konuştu. Aynısını ben yapınca yine hakaret etti, mesajları modlar sildi. Banı yiyince gelip gene boş atmış. Adam 80 günde yetiştiremezsin lafını egosuna yedirememiş olacak ki saatlerdir burada yazmayı beklemiş. Yazdıklarını modlar silmeden görsen böyle konuşmazdın emin ol :D
Adamlar konular yetişmez diyor fakat alttan alta da adama laf atıyor hocam işte 2024 tayfaya hoşgeldin +365 gün tarzı şeyler adamın da bir motivasyonu varsa bu mesajlardan dolayı kaybediyor.

Ki zaten konular yetişir fakat dedigi sıralamanın yapılması cok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı