YouTube hesabı açmalı mıyım?

Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra A7
3050 Tİ
8 GB Ram
Meslek
Video Editör
Herkese iyi Sosyaller YouTube'yi çok seviyorum editörlükte yapıyorum. YouTube üzerinden tanınmak para kazanmak istiyorum. Ama shorts üzerinden kazanılmıyor herhalde shorts atıp kanal büyüdükten sonramı uzun videolar atmalı mıyım? Ya da kanal açmalı mıyım? Cevaplarsanız çok mutlu olurum hayırlı akşamlar.

Herkese iyi sosyaller YouTube'yi çok seviyorum editörlükte yapıyorum. YouTube üzerinden tanınmak para kazanmak istiyorum. Ama shorts üzerinden kazanılmıyor herhalde shorts atıp kanal büyüdükten sonramı uzun videolar atmalı mıyım? Ya da kanal açmalı mıyım? Cevaplarsanız çok mutlu olurum hayırlı akşamlar.

Eğer kanal açıp yetişebilecegini düşünüyorsan denemekten zarar gelmez ama sorumluluk işi :)

Herkese iyi sosyaller YouTube'yi çok seviyorum editörlükte yapıyorum. YouTube üzerinden tanınmak para kazanmak istiyorum. Ama shorts üzerinden kazanılmıyor herhalde shorts atıp kanal büyüdükten sonramı uzun videolar atmalı mıyım? Ya da kanal açmalı mıyım? Cevaplarsanız çok mutlu olurum hayırlı akşamlar.

Kanal açabilirsiniz. İlk başta shorts videoları atın. Zaten çoğu YouTuber öyle yaptı şu zamanlarda. Mesela sempatuco. Gelişince uzun videolar atabilirsiniz. Gelişince hem uzun videolar atarken hem de shorts videolarınıza sponsorluk alabilirsiniz ve para kazanabilirsiniz.

Hocam muhtemelen iyimserler tarafından linçleneceğim ama tren kaçtı sağlam içeriğiniz yoksa daha buradan dönmez dediğim gibi sağlam içerik varsa okey.

Oyin oynayacağına boş boş. Hevesin varsa tabiki biseyler üret dene. Para kazanamazsan bile tecrübe kazanırsın

Kanal açabilirsiniz. İlk başta shorts videoları atın. Zaten çoğu YouTuber öyle yaptı şu zamanlarda. Mesela sempatuco. Gelişince uzun videolar atabilirsiniz. Gelişince hem uzun videolar atarken hem de shorts videolarınıza sponsorluk alabilirsiniz ve para kazanabilirsiniz.

Ya sesimi hiç sevmiyorum sesim olmadan ne yapabilirm Valorant gameplay olur mu acaba?

Geri
Yukarı