aademirciogluu

Kilopat
Arkadaşlar yeni bir kanal açtım. Ben bu kanalı daha da ilerletmek istiyorum. Videolar üzerinde çok uğraşıyorum. Saatlerce YouTube hakkında videolar izleyip bilgiler edinmeye çalışıyorum. Neredeyse YouTube hakkında tüm bilgileri tüyoları vs. biliyorum. Fakat bir türlü abonemi arttırıp kitle oluşturamıyorum. Yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir mucit gibi davranmalısınız. Dünyada şuanda güncelliğini koruyan bir konu hakkında bir parlak fikriniz olması lazım. Veya dünyada şuandaki güncelliği yerinden oynatacağına inandığınız yeni bir gündem oluşturabilecek potansiyelde konular ile alakalı bir kanal olmalı. Sıradan bir kanal olmamalı.

Kanalın ne üzerine olduğunu söyler isen fikir verebiliriz. Ama genel olarak ilgi çekici şeyler üzerine yönel. Argo konuşmamaya özen göster. Konuşma tekniklerini incelemek işe yarayabilir. Ses tonunu ve vurguyu iyi kullanmaya özen göster. Başarılar dilerim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı