YouTube kanalı nasıl büyütülür?

Police

Hectopat
Daha fazla  
YouTube kanalım uzun zamandır 538 abonede kaldı. İlk etapta 1000 abone olmak istiyorum nasıl abone kazanabilirim?

YouTube kanalım uzun zamandır 538 abonede kaldı. İlk etapta 1000 abone olmak istiyorum nasıl abone kazanabilirim?
Akımlar oluyor hep. Onları yapabilirsin. (Cringe olmayanlarından) O zaman izlenme de abonen de artar diye düşünüyorum. Ama emek vermek lazım. 50 kuruşluk editçi gibi 360p ve ne olduğu belli olmayan videolar tutmuyor.

Uzun ve normal yani editsiz videolar atma . Bol editli düz içerik değil de daha çok içeriğin sadece kaliteli veya komik kısımlarını koy. YouTube Shorts'a önem ver. Gerekirse Tiktok'ds videolarını paylaş. Ama asla bot işlerine girme.

Bunun kesin bir formülü olsaydı zaten herkes kanal açıp büyütürdü. Şans ve azim en büyük faktörler. Algoritmanın sizi önermeye başlayacağı zamana kadar azimle içerik üretmeniz gerek.

Çektiğin içeriklere göre en trend şeyleri çek.
Kanalda yaptığım içerikler ; dizi sahneleri ve dizi müzikleri

Bunun kesin bir formülü olsaydı zaten herkes kanal açıp büyütürdü. Şans ve azim en büyük faktörler. Algoritmanın sizi önermeye başlayacağı zamana kadar azimle içerik üretmeniz gerek.
Bir tane videom 291 bin izlendi abonemde kısa süre içinde artmıştı. Dediğiniz gibi youtube algoritması belirliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı