YouTube kanalı nasıl daha hızlı büyütülür?

OVERLOKÇU

Hectopat
3 aydır genellkle haftada 2 video atıyorum ve şu an 59 aboneyim. Abone sayımı nasıl arttırabilirim? Analımın daha hızlı büyümesini istiyorum.

Ek: Kanal benim değil arkadaşımın Technopat hesabı olmadığı için benden yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Popüler olan içeriklerin videosunu yapabilirsiniz. Klişe içerikler yapmak ve görmek her ne kadar sıkıcı gelse de bana, gelişmenin en basit yolu bu diye düşünüyorum.

3 aydır genellkle haftada 2 video atıyorum ve şu an 59 aboneyim. Abone sayımı nasıl arttırabilirim? Analımın daha hızlı büyümesini istiyorum.

Ek: Kanal benim değil arkadaşımın Technopat hesabı olmadığı için benden yazıyor.

Hocam Facebook gibi ortamlarda yardımlaşma platformları var oraya katılabilirsiniz ayriyeten ne tarz videolar çekiyorsunuz ona göre yorum yapmak istiyorum. Benim 5 yıldır kanalım var 470 abonede kaldım bende fakat bütün videolarımı sildim 1 tane videom var atmıyorum artık video.

Trend şeyleri yap, daha önce görülmemiş şeyleri yap, eğer ciddi düşünüyorsan büyük youtuberlara reklam ver, çekim ve edit kaliteni arttır gibi şeyler yap.

Hocam Facebook gibi ortamlarda yardımlaşma platformları var oraya katılabilirsiniz ayriyeten ne tarz videolar çekiyorsunuz ona göre yorum yapmak istiyorum. Benim 5 yıldır kanalım var 470 abonede kaldım bende fakat bütün videolarımı sildim 1 tane videom var atmıyorum artık video.

Oyun genellikle ama bilgisayarda var yani reklam virüslerini kaldırma gibi karşık yani biraz.

Geri
Yukarı