Youtube Premium nasıldır?

Ses kalitesi spotify göre kötü. Ayrıca ben Spotify aile paketi olarak kullanıyorum.
Netflix zaten içerik kalitesiyle kıyaslanacak bir hali yok. Telefondan youtube kullanan bir bireyde değilim.
Sundukları özellikler fiyatı için yetersiz diye düşünüyorum. Daha fazla içerik sunarsa düşünebilir.
Reklam engelleyen tarayıcılar mobil ve masaüstü olduğundan en gereksiz özelliği olabilir. Reklam engellemek yerine Youtube videolu reklam olayını yok edip, logo reklam olayına geçse kendi açısından daha faydalı olur.

Wayne'in birinci bölümünü izledim. Görüntü kalitesini vs gayet beğendim. Diziyi de beğendim. End of F****ing World tarzında bir dizi. Deneyimlediğim kadarıyla Netflix'ten şimdilik tek artısı dizileri doğrudan 4k olarak oynatabilmek. Yalnız menüde çoğu orijinal yapım yok. İsimlerini tek tek yazıp, arama butonundan bulmak gerek.

Bende kullanmaya başladım, şarkıların kalitesi kötü değil bir kere onu söyleyeyim. Gayet iyi. Spotify'ın bünyesindeki müziklerin hepsi + daha fazlası var. Reklam yok, indirme var, arkaplan'da çalma var Bence iyi.

YouTube'dan bahsediyoruz. Arkasında da Google. Şuan insanlara gereksiz gelebilir fakat ileride daha da söz sahibi hale gelecektir. Kendi barındırdığı içeriklere de yer ayırırsa fark yaratır. Kanalların kısa filmleri, içerik üreticilerin filmleri gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı