YouTube shorts video saatte 103 kişi tarafından izleniyor

witicieen

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba YouTube'a shorts videosu yükledim Pro olarak vidiq programı kullanıyorum ancak videomun saatte 103 kere izlendiğini gösteriyor ancak bu izlenme görüntülemeye etki etmiyor neden olabilir? Özellikle sosyal medya uzmanı @Ali Güngör veya @Recep Baltaş yorum atarsa sevinirim.

1661274393889.png

Onlar da yorum atmak için bu konuyu bekliyordu. :D

Kullandığın program ile Youtube'un güncelleme aralığı farklıdır. Atıyorum Youtube 1 saatte istatistikleri yeniliyorsa vidiq 2 saattir.

Onlar da yorum atmak için bu konuyu bekliyordu. :D

Kullandığın program ile YouTube'un güncelleme aralığı farklıdır. Atıyorum YouTube 1 saatte istatistikleri yeniliyorsa vidiq 2 saattir.

Programın ne işe yaradığını pek anladığını sanmıyorum. Program saat başı güncelleme ve raporlama yapıyor ayrıca aylığı 50 dolar olan bir program ;) hata yapması imkansız çoğu YouTuber bu programı kullanıyor.

Programın ne işe yaradığını pek anladığını sanmıyorum. Program saat başı güncelleme ve raporlama yapıyor ayrıca aylığı 50 dolar olan bir program ;) hata yapması imkansız çoğu YouTuber bu programı kullanıyor.
O saat olayını salladım zaten kanka. Aylık 1000 dolar kazanmıyorsan boşuna 50 dolar bayılıyorsun.

VidIQ verileri bağlamdan bağımsız ve nasıl ölçtüğünü bilmeden baktığınızda doğru değil. Zamanında alıp baktım, bir faydasını görmedim. Belki belirli ülkelerde tag SEO vb. için iyidir belki, haksızlık etmeyeyim ama genellikle YouTube Analytics zaten bilmem gerekeni söylüyor.

Vidıq verileri bağlamdan bağımsız ve nasıl ölçtüğünü bilmeden baktığınızda doğru değil. Zamanında alıp baktım, bir faydasını görmedim. Belki belirli ülkelerde tag SEO vb. için iyidir belki, haksızlık etmeyeyim ama genellikle YouTube analytics zaten bilmem gerekeni söylüyor.

Yorumun için teşekkür ederim Ali ancak shorts videoların da analiz olarak göremiyorum normal videolar da görebiliyorum vidıq analize girmeden tüm bilgileri görmemi sağlıyor, ve diğer kanalların da videolarını görmemi sağlıyor etiket kelimeleri gün de kaç k izlenmiş ay da kaç milyon izlenmiş gibi şeyler sunuyor ancak benim idrak edemediğim nokta bana videomun saatte 103 kere izlendiğini gösteriyor ama YouTube bu görüntülemeyi güncellemiyor hatta farklı shorts videolarımı dahi 500 600 üzeri izleniyor ama bunu göremiyorum burada sorun yaşıyorum. Siz de içerik üretici olduğunuz için belki daha önceden denk gelmişsinizdir diye sormak istedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı