YouTube shorts videolarım izlenmiyor

YouTube shorts videoları yüklediğim kanalım vardı genellikle 1K ile 5K arası izleniyordu 2 gündür video atıyorum 1 falan izleniyor birçok kez denedim maksimum 2 izleniyor anlamadım keşfete düşmüyor artık. Teliften dolayı bir problem de yok 6 günde çok hızlı büyütmüştüm kanalı şimdi bu durumda bunun neden olduğunu bilen var mı?

Merhaba. Benim kanalımda aynı şekilde bir anda izlenme ve abone sayısı düştü. Günlük 50 bin izlenme ve en az 100 abone gelirken şimdi hiç izlenmiyor. Acaba siz sorunu çözdünüz mü?

Evet ama artık shorts atmıyorum.
Merhaba sorun bendede var. shorts videoyu attıktan hemen sonra 1k ile 10 k arasında izlenirken. şimdi 200 ü zor buluyor. birde eskiden shots atınca en az 20 abone gelirdi videodan. şimdi 1 aboneyi zor görüyorum. yaklaşık 1 haftadır var bu sorun

Son düzenleme:
Merhaba. Ben de yeni bir shorts kanalı açtım. 2 gün oldu. Toplam 25 video attım. Sadece 1 abone ve 186 izlenme geldi tek bir videoya. Diğerleri hiç izlenmedi. Çözüm bulan olursa ben de bekliyorum. Bu arada aynı videoyu tekrar tekrar defalarca atın demişsiniz ama o zaman tekrarlanan içerikten kanala zarar gelmez mi?

Merhaba. Benim kanalımda aynı şekilde bir anda izlenme ve abone sayısı düştü. Günlük 50 bin izlenme ve en az 100 abone gelirken şimdi hiç izlenmiyor. Acaba siz sorunu çözdünüz mü?

Merhaba sorun bende de var. Shorts videoyu attıktan hemen sonra 1K ile 10 k arasında izlenirken. Şimdi 200'ü zor buluyor. Bir de eskiden shots atınca en az 20 abone gelirdi videodan. Şimdi 1 aboneyi zor görüyorum. Yaklaşık 1 haftadır var bu sorun.

Arkadaşlar bu bir sorun değil,böyle olur benim 33K izlenen videom da var 20 izlenen de.
Merhaba. dediğiniz gibi olabilir ama. 1 ay boyunca videolarım attıktan 1 dakika sonra izlenmeye başlıyordu ve 10 dakika içinde 1k hatta 5k yı geçiyordu. 1 haftadır ne yaptımsa yapıyım izlenme 10 u geçiyo. hadi diyelimki izlenmeler dediğiniz gibi olsun. peki abone neden böyle. hiç sapmadan 1k izlenen her videoma en az 10 abone gelirken. şimdi izlenmeyen videoyu silip tekrar atıyorum ve bazen 1k yı geçiyor ama hiç abone gelmiyor.

Arkadaşlar selam tekrardan ekliyorum bugün bu sorun ile alakalı YouTube'a geri bildirim yolladım büyük YouTuber abilerime danışarak gelecek cevapları buraya atacağım çözmemiz gerekiyor bu sorunu.

Daha mailime yanıt gelmedi hocam.

Tekrardan selam arkadaşlar bugün aynı durumu yaşayan ve sonradan düzelten 130k+ aboneli bir YouTuber abime sordum bu olayı tek başımıza düzeltmek çok zor dedi YouTuber arkadaşlarınız varsa onlarla çekin dedi yeniliğe ayak uydurmak gerekiyor yoksa düzelmez dedi.
+ Mailime hala cevap gelmedi soru sorabilirsiniz.

Son düzenleme:
Daha mailime yanıt gelmedi hocam.

Tekrardan selam arkadaşlar bugün aynı durumu yaşayan ve sonradan düzelten 130k+ aboneli bir YouTuber abime sordum bu olayı tek başımıza düzeltmek çok zor dedi YouTuber arkadaşlarınız varsa onlarla çekin dedi yeniliğe ayak uydurmak gerekiyor yoksa düzelmez dedi.
+ Mailime hala cevap gelmedi soru sorabilirsiniz.
Öncelikle unutmayıp dönüş aptığınız için teşekkürler :) Youtuber arkadaşlarınızla çekin derken, yani onlarla birlikte ortak video çekmeyi mi kastediyor, yoksa Youtuberlere reklam vererek izleyici çekmekten mi bahsediyor tam anlayamadım? Tanıdık yoksa umut yok mu yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı