YouTube videolarım neden izlenmiyor?

MevlütCanToy

Picopat
Daha fazla  
Sevgili arkadaşlar,
YouTube videolarım neden hiç izlenmiyor. İyice kafayı yedim sayılır. Shorts atsam ne atsam fikir gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili arkadaşlar,
YouTube videolarım neden hiç izlenmiyor. İyice kafayı yedim sayılır. Shorts atsam ne atsam fikir gelmiyor.

Bunu herkes soruyor ancak çok emek vermen lazım 2 yıl sonra bir bakmışsın bir kitlen var bu 3 yıl 4 yılda sürebilir shorts atmanı öneririm fakat shorts kanalı olma devamlı geliş tak diye olmaz kaliteli ilgi çeken kapak fotoğrafı yap mikrofonun iyi olsun webcam daha iyi olur.

Sevgili arkadaşlar,

Hocam bu iş sabır işidir öyle bir anda olmaz gerçi kaç videonuz var bilmiyorum ama size tavsiyem videonuzdan güzel komik bir kısmı TikTok'da paylaşmanız olacaktır hem daha çok kişi görür kanalında tanınır böylelikle

Clickbait videolar çok tutuyor artık. Ne tür videolar yapıyorsunuz tavsiye verebilirim?
Clickbait videoları önermiyorum ben hocam. Youtube kendisi söylüyor yapmayın diye en iyi şekil bence oyun vlog gibi şeyler çekip iyi gelişmek yoksa bir linç yer birde clickbait yapıyor diye espri yapılır falan.

Oyun videosu ama piksel oyunlar Xbox game bar ile çekiyorum.
Hocam eğer tasarım yapıyorsanız youtube dediniz. Thumbnailin iyi olması gerekir. Video kalitesinin iyi olması gerekir. Eğer videonuzu sesli çekiyorsanız sesinizin canlı olması gerekir. Ve insanların sıkılacağı yerleri kesmeniz gerekir. Zor is ama yapıabilir.

Yok benim youtube kanalım bulunmuyor fakat ne gibi şeyler çıkacağını çok araştırmıştım zamanında.
Siz cevap verince bir an dalmısım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı