Youtube yorumlarındaki linke tıkladım ve +18 site açıldı

Allah aşkına ComboFix önermek nedir ya? Agresif bir yazılım.

Anti-Virüs kullandıysan tedirgin olmana gerek yok. Kullanmıyorsan da ders olmuş kullan.

Ücretsiz arıyorsan Kaspersky Security Cloud Free veya Bitdefender Antivirus Free Protection yazılımlarını önerebilirim.

AV yoksa da KIS 2021 TRIAL ile tarama yap.

Allah aşkına ComboFix önermek nedir ya? Agresif bir yazılım.

Anti-Virüs kullandıysan tedirgin olmana gerek yok. Kullanmıyorsan da ders olmuş kullan.

Ücretsiz arıyorsan Kaspersky Security Cloud Free veya Bitdefender Antivirus Free Protection yazılımlarını önerebilirim.

AV yoksa da KIS 2021 TRIAL ile tarama yap.
En fazla system32ye falan bulaşanları siler, format yer bilgisayar ne varmış bunda. Çözüm olur işte. Kaldı ki ben virüs sandım harbi harbi, değilmiş.

@olyshoweR Sizin önerinizin de çok akılcı olduğu söylenemez. Mahsus tek seferlik virüs taraması yapmak için hazırlanmış onca araç varken bir 'Antivirüs', üstelik fark oluşturmayacak olmasına rağmen deneme sürümünü yüklemesini öneriyorsunuz.

İnternet tarayıcısının güvenliğini sağlamak AV'nin görevi değildir. Sıfır gün açıkları açığa çıkar, yamalanır. Bu açıklardan korunmak için yapmanız gereken tek şey güncel bir tarayıcı kullanmaktır, gereği yokken halihazırda bulunan AV programınızı bir başkasıyla değiştirmek değil.

Ben kullandığım AV programının beni koruyabileceği mevcut bir saldırı yöntemi biliyorum diyen bir babayiğitseniz fırsatı kaçırmayın derim.

Son düzenleme:
Onlar bot değilse durup dururken o linki atmaları mantıksız, virüs olabilir. Siz fark etmeseniz bile gizlice arkadan bir şey indiriyor olabilir(kendimden biliyorum beni de indirmeyi reddederek Kaspersky kurtardı). Malwarebytes ile tam tarama yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı