YouTube'a yoğunlaşmak mantıklı mı?

Tabi ki mantıklı olabilir ama kaç tane insan başlayıp kaç tanesi olabiliyor. Bu biraz garip bir benzetme olacak ama üniversite sınavında ilk 100 de olmak gibi bir şey.

3 video atıp izlenmedikten sonra bırakanlar tabii ki de başarılı olamıyor, YouTube'da büyümenin tek şartı ya patlayacak bir içerik ya da sabırla video atmak.

YouTube'a başlamaktan çok başlayınca hangi konuda içerik üreteceksin onu planlaman gerekir. Zira çok niş bir kitleye hitap eden içerikler oluşturursanız haliyle ilerleyemezsiniz. Başlarsanız yolunuz açık olsun.

YouTube'a başlamaktan çok başlayınca hangi konuda içerik üreteceksin onu planlaman gerekir. Zira çok niş bir kitleye hitap eden içerikler oluşturursanız haliyle ilerleyemezsiniz. Başlarsanız yolunuz açık olsun.

Teşekkürler, iki kanal açmayı düşünüyorum aslında bir gün izlenen eğlence videoları atıp bir gün kendi ilgi alanım olan teknoloji ve eğitim kategorisi atmayı planlıyorum.

Teşekkürler, iki kanal açmayı düşünüyorum aslında bir gün izlenen eğlence videoları atıp bir gün kendi ilgi alanım olan teknoloji ve eğitim kategorisi atmayı planlıyorum.
Konular güzel hocam. Eğlence ve teknolojiden yürüyebilirsiniz. Ama eğitim videoları ülkemizde tutar mı bilmiyorum. Tekrardan başarılar diliyorum umarım emeğinizin karşılığını alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı