YouTube'da en çok hangi videolar izleniyor?

Oyunaçlığı

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlarım,
YouTube ile uğraşıyorum ama kanalım gelişmiyor. Oyun içerik olarak hangi içerikler tutar? Herkesin dediği gibi özgün içerik üret demeyin onu zaten yapıyorum. Korku oyunları önermeyin sevmiyorum.

Son düzenleme:
Özgün içerik üretmek değil orası kesin :) Özgün içerikten ziyade yabancı kanallarda en çok tutan içerikleri veyahut onların benzerlerini Türkçeleştirip yapabilirsin. Unutma, YouTube'de özgün içerik kaliteli içerik değil çok izlenen içerik para kazandırır. Kaliteli bir şey yerine çok izlenecek bir şey ortaya koymaya çalış eğer iş olarak yapmak istiyorsan, ha diyorsan benim ideallerim var ben ideallerime bağlı kalacağım para mara umrumda değil o zaman emek harcayabilirsin ama izlenme ve abonelerin düşük olacaktır. Algoritmaya oynaman lazım full, önerim Türkçe içeriği bulunmayan yabancılarda tutmuş olan video çeşitlerini araştır ve onları Türkçeleştirerek yap.

Özgün içerik üretmek değil orası kesin :) Özgün içerikten ziyade yabancı kanallarda en çok tutan içerikleri veyahut onların benzerlerini Türkçeleştirip yapabilirsin. Unutma, YouTube'de özgün içerik kaliteli içerik değil çok izlenen içerik para kazandırır. Kaliteli bir şey yerine çok izlenecek bir şey ortaya koymaya çalış eğer iş olarak yapmak istiyorsan, ha diyorsan benim ideallerim var ben ideallerime bağlı kalacağım para mara umrumda değil o zaman emek harcayabilirsin ama izlenme ve abonelerin düşük olacaktır. Algoritmaya oynaman lazım full, önerim Türkçe içeriği bulunmayan yabancılarda tutmuş olan video çeşitlerini araştır ve onları Türkçeleştirerek yap.
Çeviri işine hiç girişmedim o yüzden yapamayacağım.

YouTube'da artık düz oyun oynadığınız içerikler pek tutmuyor maalesef. No Commentary Walkthrough(Oyunu konuşmadan tek videoda bitirmek.) veya rehber gibi bir şeyler yapabilirsiniz.

Çeviri işine hiç girişmedim o yüzden yapamayacağım.
Tam olarak çeviri değil, içerik türünü kopyalaman lazım. Yani ingilizce bilmene gerek yok bunun için :) Çok tutan videolardan bak, en çok oynanan oyun ne onu oyna, thumbnail stillerini kopyala gibi gibi. Bunları yapmak için ingilizceye çeviriye ihtiyaç yok.

Tam olarak çeviri değil, içerik türünü kopyalaman lazım. Yani İngilizce bilmene gerek yok bunun için :) Çok tutan videolardan bak, en çok oynanan oyun ne onu oyna, thumbnail stillerini kopyala gibi gibi. Bunları yapmak için İngilizceye çeviriye ihtiyaç yok.

Arkadaş bundan bahsediyor 😃

Dosya Ekleri

• 1710081335476.png
    1710081335476.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı