Youtuber Küçük Kardeşlerimiz veya Acemiler

Ben böyle işin varya. Yapsam çoğu kanaldan iyi yapacağımı biliyorum ama malum çoluk çocuk aptal hareketler ve gerçekçi olmayan yüz ifadelerini sevdiği için izlemeyeceklerini biliyorum.

İyi bir oyun kanalınızın olmasını istiyorsanız mal mal hareketler yapın. Zaten izleyen kitle belli 8 - 12 yaş arası.

Aynen öyle. Şu ülkede gerçekten oyunculara hitap eden kaç kişi var acaba bilmiyorum. Salak salak video girişleri video içerisinde saçma sapan küfürler. Açık açık başkalarına yalvararak bağış istemek para istemek saçma sapan bir piyasa yani.

Aynen öyle. Şu ülkede gerçekten oyunculara hitap eden kaç kişi var acaba bilmiyorum. Salak salak video girişleri video içerisinde saçma sapan küfürler. Açık açık başkalarına yalvararak bağış istemek para istemek saçma sapan bir piyasa yani.
Çok biliyorsan geç kendin yap. O güldüğün insanları günde kaç bin kişi izliyor. Çocuklar eğlendirebiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet çok daha iyisini yapabilir. Fakat Türkiye de nasıl oynadığın değil ne kadar salak hareketler yaptığın önemli. Tabi bir de ciddi olmayan abartılı tepkiler.

Evet çok daha iyisini yapabilir. Fakat Türkiye de nasıl oynadığın değil ne kadar salak hareketler yaptığın önemli. Tabi bir de ciddi olmayan abartılı tepkiler.
O yapıyor kardeşim. Sen yapamıyorsun. İnsaları kötülemekten vazgeçin. O kadar insan senin oyun videolarını izlemesi başarıdır.

Yanlış anlaşılmasın ama anakini duymuşluğunuz vardır. Burak oyundanın ondan bir farkı yok benim gözümde.

Kardeşim yapamadığımı nereden çıkardın? İnsanları kötülemiyorum objektif bakın biraz. Bu kadar kör olmayın. Bu kadar aptal olmayın. Lütfen!!!

@hasantepken Daha iyisini de yaparım çocuk. Öyle bir yaparım ki bir oyun videosu çekerim 6 Saat sürer ( çok ciddiyim ) Tüm gizli yerleri keşfederim öyle 10-20 Bölüm yapıp geçmem 100 Bölüm çekerim olmayan beyniniz yanar. Buna bağlı olarak para da kazanamam işimden memnunum işsiz değilim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı