YouTube'un AdBlock politikası

243929

Hectopat
Birkaç gündür YouTube'un reklam engelleyici kullanan kullanıcılara 3 video hak tanıdığı reklam engelleyicileri kapatmadıkları takdirde YouTube kullanamayacakları iddiaları dolaşıyor. Sosyal'de böyle bir konu bulamadım bu yüzden soruyorum; bu durumla siz karşılaştınız mı, yapılacak bir şey var mı? Adblocksuz bir YouTube hayal edemiyorum.

Birkaç gündür YouTube'un reklam engelleyici kullanan kullanıcılara 3 video hak tanıdığı reklam engelleyicileri kapatmadıkları takdirde YouTube kullanamayacakları iddiaları dolaşıyor. Sosyal'de böyle bir konu bulamadım bu yüzden soruyorum; bu durumla siz karşılaştınız mı, yapılacak bir şey var mı? Adblocksuz bir YouTube hayal edemiyorum.

İstedekdiklerini desinler kaldırmam.

İzlediğiniz videolardaki içerik üreticileri reklamlar sayesinde para kazanıyor, bence de fazla reklam gösteriyorlar. Ama yerinde bir karar.

Vanced kullanıyordum fixlenine Premiuma geçtim. Öğrenci indirmi ve cashback ile aylık 10 liraya geliyor. Bence afaki bir ücret de değil.
Konuya gelince adamların hakkı. Reklamlar sayesinde para kazanıyorlar.

An itibariyle uyarıyla karşılaştım.
yt_uyarı.png

Uyarıyı görmezden geldim rastgele 3'ten fazla video değiştirdim henüz bir şey olmadı.

Geri
Yukarı