Chrome'da YouTube'un AdBlock uyarısı nasıl engellerir?

Brave tarayıcı kullanıyorum, bu youtube uyarısı 1-2 gün çıkmaya devam etti daha sonrasında kayboldu. 1 haftadır karşıma çıkmıyor. Brave reklam engelleyici ayarları standart, ek bir ayar yapılmadı.

Firefox'a veya Chrome harici bir tarayıcıya geçin.
Muhtemelen Chrome, Google'nin tarayıcısı olduğu için Google özel olarak algılamasını sağlayan kodlar var.
Yani başka bir tarayıcıya geçerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Brave'yı ve Firefox'yı kullandım ancak çoğu erişim hesaplarım chromle eşleşmeli ve sürekli kayıt alıyor o sebepden farklı tarayıcı kullanmıyorum zaten şu an önerdim için konu açtım. YT & TW içerik üreticisiyim o sebepten öbür AdBlock uyarıcı nasıl engellerir başlıklı konu açtım Chrome kullanan kişiler için şu an önerdim çalışıyor.

Brave tarayıcı kullanıyorum, bu YouTube uyarısı 1-2 gün çıkmaya devam etti daha sonrasında kayboldu. 1 haftadır karşıma çıkmıyor. Brave reklam engelleyici ayarları standart, ek bir ayar yapılmadı.

Aynısı Chrome da oldu bana sonra 3 video hakkınız kaldı dedi erişim engellendi daha sonra hakkım doldu ve hiç vide açılmadı ilk Brave kullandım kayıtlı verilerim Chrome da kaldı için şu an önerdim uzantı da çözdüm sorunu uBlock işe yaramıyor Chrome için YouTube Adblock by Friendly öneriyorum.

O zamanda eklentiyi kullanamaz sanırım. Chrome eklentisi olduğu için.

Chrome özel yapılmış mozila bana alışık gelmedi için kullanmıyorum 12 senedir Chrome kullanıcısıyım Chrome'a özel uzantı yani.

Hesaptan oturum kapattığım günden bugüne bir uyarı dahi almadım ki üstelik Chrome ile.

Onu denemedim eğer bu uzantı bozulmazsa bundan devam eğer olurda bozulursa sizin yöntemi denerim :)

Vallahi hocam bana 10 videoda bir uyarı gelıyor F5'a atıyorum gidiyor.

Bende de öyleydi ama 3 video hakkınız kaldı deyince dedim ben elendim :D şu an bu yöntem altarnatif uzantı UBlock'da bozukluk olursa bunu denersiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı