Çözüm YouTube'un AdBlock Uyarısı Nasıl Engellenir?

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 56
  • Görüntüleme 10B
Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Google Chrome+ uBlock Origin kullanıyorum ve karşıma o uyarı çıkmadan reklamsız video izleyebiliyorum. İlk başta uBlock da işe yaramamıştı bende, sonradan artık uBlock ile reklamlar çıkmamaya başladı.

Yav birader hem paralı olan bir şeyi ücretsiz kullanmaya çalışıyorsunuz hem de adamlar bunu engellediğinde tantana yapıyorsunuz. Ya adam gibi para verip kullanın ya da engel yediğinizde ağlamayın. Sorsak korsan oyun karşıtı olursunuz bilmelisiniz ki bununda bir farkı yok.

YouTube reklam işini iyice abarttı. Eskiden bu kadar fazla ve atlanamayan reklamlar çıkmıyordu. Art arda reklam olayı da yoktu. Ne zaman reklamları böyle yaptılar o zaman AdBlock kullanmaya başladım. Eski haline getirsinler AdBlock kullanmamaya razıyım. Zaten zırt pırt aynı reklamlar sürekli çıkıyor. 30 dakikalık videoda ben aynı reklamı tekrar tekrar izlemek zorunda mıyım? Bu kafayla devam ederseniz daha büyük şirketler çok sömürürür ve tekelleşir. Bence burada ağlayan sensin gibi geliyor bana. 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı