Yüce Kral Darius alınır mı?

umutskywalker

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam, elimde yeteri kadar RP mevcut. Zaman zaman solo top oynayan birisiyim. Pek Darius oynamam normalde ancak bu skin gerçekten oynatır seviyede geliyor. Sizce RP'yi bekletip etkinlik ya da indirimleri mi beklemeliyim? Direkt ne olacak, eğlence sonuçta diyerek bu kostüm alınır mı pek karar veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerek yok bence. 1-2 kere oynayınca hevesi kaçıyor insanın, kendimden biliyorum. Yine de alacaksan indirim beklemeni öneririm. Pazar yenilendiğinde denk gelirsen alabilirsin.

Herkese selam, elimde yeteri kadar RP mevcut. Zaman zaman solo top oynayan birisiyim. Pek Darius oynamam normalde ancak bu skin gerçekten oynatır seviyede geliyor. Sizce RP'yi bekletip etkinlik ya da indirimleri mi beklemeliyim? Direkt ne olacak, eğlence sonuçta diyerek bu kostüm alınır mı pek karar veremedim.

Özel mağazayı bekle 1850 verme bence boşa. %60'a kadar indirim oluyor zaten biliyorsundur.

Ben potanın kralını daha çok seviyorum replikleri ve görünüşü sayesinde. Ben de pek Darius oynamam ama o köstümü sevdiğimden almıştım mutluyum da arada iyi gidiyor. Bence alınır.

"Skin alınır mı?" tarzı sorular bana gereksiz ve saçma geliyor.
Hoşunuza gidiyorsa ve o kadar parayı havaya atabilecek biriyseniz alınır. Biz sizin zevkinizi bilemeyiz maalesef. Bence skin alacağıma orijinal oyun almak daha mantıklı.

Kostüm güzel. Darius mainseniz alın. Ancak yerinizde olsam sana özel mağazadan 2 tane efsanevi veya 1 efsanevi 2 destansı kostüm alırdım.

RP'yi oynadığın bir şampiyon kostümü için kullan. Valla en son RP'yi Uzay Serüveni Kayn çıktığında almıştım. O zamandan beri RP çekmiyorum, Hextech Zanaatkarlığı sağolsun hallediyor. 😁

Geri
Yukarı