Yüz Kısmından Ben Aldırmak

MakeMyDay

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
Merhaba,

Yüzümde 10 küsür ben var. Bunların çoğunu aldırmak istiyorum. Sonuçlar çok tatmin ediyor mu ve ileride sıkıntı çıkartma ihtimali var mı?

Yüzünden ben aldıran var mı? Ne zaman aldırdınız tam olarak nerenizden aldırdınız ve şu anki durumu nedir?

Yardımcı olur musunuz?
Teşekkür ederim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben yaklaşık 10 sene önce dudağım ve burnumun arasındaki ben'i aldırdım, keyiften değil tabii bıyığı keserken ben'i kesme tehlikesi de vardı yani. Operasyon çok kısa sürmüştü ve küçük bir acı hissetmiştim. Ameliyattan bir süre sonra dikişi aldırmaya gittim, o zamandan beri hiçbir sorunla karşılaşmadım zaten ufak bir iz vardı o da geçti.

Merhaba. Ben yaklaşık 10 sene önce dudağım ve burnumun arasındaki ben'i aldırdım, keyiften değil tabii bıyığı keserken ben'i kesme tehlikesi de vardı yani. Operasyon çok kısa sürmüştü ve küçük bir acı hissetmiştim. Ameliyattan bir süre sonra dikişi aldırmaya gittim, o zamandan beri hiçbir sorunla karşılaşmadım zaten ufak bir iz vardı o da geçti.
Ben'i aldırdıktan sonra iz vesaire kaldı mı? İzmir de olduysan ve eğer memnun kaldıysan önerebilir misin yeri?

Yeni konular

Geri
Yukarı