Yüz yüze eğitimin başlaması doğru bir karar mıydı?

Makaleler
9
Daha fazla  
Merhabalar, hepinizin bildiği üzere sayılar çok arttı. Bunun sebebinin de biraz yüz yüze eğitim olduğunu düşünüyorum. Sizce bu, doğru bir karar mıydı? Ve salgın nereye doğru gidiyor? Fikirlerinizi merak ediyorum. :(

8 ve 12ler için doğru bir karardı bence.
Ama sadece onlara açılmalıydı bence. Sınıfta birinde virüs çıkınca sadece sıra arkadaşını yolluyorlar. Diğerleri eğitim görmeye devam ediyor. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Sonra tüm okul korona oluyor o sınıftan ötürü.

Ama sadece onlara açılmalıydı bence. Sınıfta birinde virüs çıkınca sadece sıra arkadaşını yolluyorlar. Diğerleri eğitim görmeye devam ediyor. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Sonra tüm okul korona oluyor o sınıftan ötürü.
Sıralar bile tek kişi ve arada boşluk olmalı sıra arkadaşı falan bayağı garipmiş o iş.

Doğru bir karar değil diye düşünüyorum. Eğitim önemlidir fakat sağlık kadar değil. Devlet okullarında yeterli önlem alacaklarını düşünmüyorum.

Sıralar bile tek kişi ve arada boşluk olmalı sıra arkadaşı falan bayağı garipmiş o iş.
Bu kadar vakanın faili ne olabilir ki başka? Öğrenci sınıfa bulaştırıyor. Sonra diğerlerinde de korona çıkıyor onlar da ailelerine, diğer sınıf arkadaşlarına, aileleri de iş arkadaşlarına vs. salgını iyi yönetemiyorlar açıkça.

Yeni konular

Geri
Yukarı