Yüzdeki yağ nasıl eritilir?

prof_efe

Decapat
Dostlar fitness yaparken aldığım çoğu yağı yüzden aldım. Bilmiyorum su da olabilir. 184 81 kiloyum. Bulk derken yüzüm iyice minecraft steve olma yolunda ilerliyor. Çekince de lastik gibi uzuyor. Cut falan yapsam kolum hala gözüme küçük geliyor, zayıflayınca daha da küçüleceğim. Normal vücudumun da yağ oranı fazla değil muhtemelen. Form bırakırım. Nasıl eritiriz bu yüzdeki yağları?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240523_200323_Gallery.jpg
    Screenshot_20240523_200323_Gallery.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 64
  • Screenshot_20240523_174418_Gallery.jpg
    Screenshot_20240523_174418_Gallery.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 59
Dostlar fitness yaparken aldığım çoğu yağı yüzden aldım. Bilmiyorum su da olabilir. 184 81 kiloyum. Bulk derken yüzüm iyice minecraft steve olma yolunda ilerliyor. Çekince de lastik gibi uzuyor. Cut falan yapsam kolum hala gözüme küçük geliyor, zayıflayınca daha da küçüleceğim. Normal vücudumun da yağ oranı fazla değil muhtemelen. Form bırakırım. Nasıl eritiriz bu yüzdeki yağları?
Clean denedin mi dostum? Dirty ile daha iyi bir kiloya ve kas kütlesine ulaşıp sonrasında cut da yapabilirsin.

Clean denedin mi dostum? Dirty ile daha iyi bir kiloya ve kas kütlesine ulaşıp sonrasında cut da yapabilirsin.
Elimden geldiğince clean zaten. Tam tamına dikkat etmiyorum. Mesela günlük yediğim makarna, pilav yağsız değil. Ama koladır, cipstir, hamburgerdir uzun zamandır tüketmiyorum. Ortalama gibi yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı