Yüzüm hem kadına hem erkeğe benziyor

Benim memnunluğumla alakalı bir durum yok. 10/6 dersen sonuç 1.. Bir şey çıkar. Yani olasılık %100'den fazla olur. Konuyu uzatmaya gerek yok. :)

Neyse...
Siz ne demek istediğimi anladıysanız ne mutlu bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arkadaş erkek olarak doğmuş ve kadın olmaya çalışmış anladığım kadarıyla. 2 cinsiyet vardır bitti. Sen bunu değiştirmeye çalışırsan tepkilere de razı olduğun anlamına gelir.
E kendinle çelişiyorsun? Arkadaş da zaten kendini en rahat hissettiği cinsiyeti tercih etmiş, ismi kocaman trans women ya hani?

Yine kendisi söylemiş, kimlikte de kadın. Türkiye'nin bu statüyü vermesi için ne istediğini, gereksinimleri biliyor musun? Erkek ağzıyla konuşarak "tepkilere razıymışsın zaten" diyorsun. Üyeye de yazık. Keşke size görüşlerinizi sormasaymış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konudaki çoğu muhalif diye geçinen arkadaşların, insanlarin tercihlerine saygılı olması gerekenlerin, aleyhine herhangi bir olay yaşandığında hani nerde özgürlük diye ağlayacakların farklı bir tercih yapmış bir insanla karşılastiklarinda kahvehane dayılarına dönmesi ne kadar üzücü.

İnsanların ilk defa gördüğü veya şaşırdığı bir şeye bakması ne zamandan beri beş para etmezlik merak ettim açıkçası. İnsanlar her gün trans insan görmüyor. İnsanlar yüzbinlerce yıldır alışılagelmiş olan, biyolojik olarak 2 cinsiyetten birini görmeye alışmıştır normal olarak. Eğer siz bunun dışına çıkarsanız insanlar haklı olarak size bakar. Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama eğer Türkiye'de ve batı taraflarında yaşıyorsanız o zaman doğuda doğmadığınıza şükredin ve insanların trans görmeye daha alışık olduğu yerlere göç edin.

İnsanların ilk defa gördüğü veya şaşırdığı bir şeye bakması ne zamandan beri beş para etmezlik merak ettim açıkçası. İnsanlar her gün trans insan görmüyor. İnsanlar yüzbinlerce yıldır alışılagelmiş olan, biyolojik olarak 2 cinsiyetten birini görmeye alışmıştır normal olarak. Eğer siz bunun dışına çıkarsanız insanlar haklı olarak size bakar. Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama eğer Türkiye'de ve batı taraflarında yaşıyorsanız o zaman doğuda doğmadığınıza şükredin ve insanların trans görmeye daha alışık olduğu yerlere göç edin.
Alakası yok sana da tip tip bakarlarsa sende rahatsız olursun ve trans insanı ilk defa gören mağarada yaşıyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı