Kadın erkeğe vurduğunda erkek kadına ne yapmalı?

Ortaokul'da basketbol oynarken suratıma basketbol topu atan kızın kolunu sıktığım için kendisi ve süper zeka arkadaşları bana karşı düşman olmuştu. Ortaokul'da bile durum böyle, karşı taraf kadınsa size ne yaparsa yapsın susmak zorunda bırakılıyoruz.

Ağzına Yüzüne Vuracaksın. Bunun Affı Yok. Kadına Şiddeti Savunmuyorum Ama Hiçbir Şiddet İyi Değildir. Kim olursa olsun bana şiddet gösterse affetmem.

Kadın erkeğe vurunca bir şey yok erkek kadına vurunca kadına şiddet oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
az bile yapmış adam ben olsam dayanamayıp indirirdim kadına bak.

Kadın erkeğe vurunca bir şey yok erkek kadına vurunca kadına şiddet oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Keşke bi yumruğu koysaydı şu kadına da amele sümüğü gibi yere yapışsaydı. Bu nedir arkadaş ya, ben sinir oldum oturduğum yerden.

Kimsenin kimseye küfür etme ya da vurma hakkı yoktur. Kadın erkek fark etmez.

Kadın erkeğe vurduğunda erkek kadına ne yapmalı? Şikayet mi etmeli yoksa karşı tepkimi göstermeli ne yapmalıyız?
Konuyla alakalı izlediğim bir videoyu anlatmak istiyorum. Motorcu bir arkadaş giderken kadının birisi, arabasıyla ona dokunduruyor. Bunu görüp, sinirlenen motorcu aracı takip ediyor. Kendisine sürekli "Kenara çek, tutanak tutacağım." diyerek bağırıyor. Ama kadın yoluna devam ediyor. 2 dakikalık ilerlemeden sonra kadın duruyor. Camını açtıktan sonra motorcu kendisine "Kenara çek, tutanak tutacağım." diye bağırıyor. Yolda geçen insanlar motorcuya "Kadına ne bağırıyorsun lan ****** ******, Kadın o kadın" diyor. Konuyla alakalı daha fazla şey söylememe gerek yoktur herhalde...

Yeni konular

Geri
Yukarı