Yulaf yiyebilen cindir

Yulafı kaseye döküp üstüne sıcak süt ekledim ve biraz bekledim. Ardından üzerine yeşil elma, fıstık ve bal koyup tüketmeye çalıştım. Şu an midemin bulantısı geçsin diye Ice Tea içiyorum. Bunu yemeyi nasıl becerebiliyorsunuz? Anormal olan ben miyim?
Hocam fazla tadı olmayan bir yiyecek yulaf. Midenizi bulandırması imkansız aslında. Sizin koyduklarınız problemli olabilir.

Sadece yulaf ve süt ile yeseniz midenizin bulanmasını anlarım. Fakat bal, ceviz gibi ürünleri koyup nasıl mideniz bulandı onu anlayamadım. Ürünleri koydukça zaten yulafın tadını bastırıyor.

Yulafı kaseye döküp üstüne sıcak süt ekledim ve biraz bekledim. Ardından üzerine yeşil elma, fıstık ve bal koyup tüketmeye çalıştım. Şu an midemin bulantısı geçsin diye Ice Tea içiyorum. Bunu yemeyi nasıl becerebiliyorsunuz? Anormal olan ben miyim?
Hocam beni neden cin ettin şimdi :D? Ben yulafın her türlüsünü yiyebiliyorum. Bu damak zevki.

Hocam çok yediyseniz bulanması normaldir. 1 porsiyona yetişkin için 7 yemek kaşığı yulaf koyacaksınız.

Geri
Yukarı