Yulaf yiyebilen cindir

Ben de bir kere çikotala parçası ve kuru muz katarak yemeyi denedim de, beğenmedim.Ama mide bulantısı falan olmadı.Yani belki sütte sıkıntı vardır?

Tarifi vereyim hocam yarın deneyin.
Malzemeler: 1 çay bardağı soğuk süt, 7 yemek kaşığı yulaf, 1 tatlı kaşığı bal.
Yapımı: Kaseye yulafı koyun sütü üzerine ekletin 10 dakika içine bir şey kaçmaması için üstünü örterek bekleyin, Üzerine balı gezdirin soğuk soğuk yiyin. Güzel oluyor genelde böyle yaparım.
Soğuk süt dediğim market (UHT) süt olsun hocam. Çiğ hayvan sütü içilmesi zararlıdır.

Tarifi vereyim hocam yarın deneyin.
Malzemeler: 1 çay bardağı soğuk süt, 7 yemek kaşığı yulaf, 1 tatlı kaşığı bal.
Yapımı: Kaseye yulafı koyun sütü üzerine ekletin 10 dakika içine bir şey kaçmaması için üstünü örterek bekleyin, Üzerine balı gezdirin soğuk soğuk yiyin. Güzel oluyor genelde böyle yaparım.
Süt bozar, yulaf daha da bozar.

Hocam siz sevmeyebilirsiniz süt ve yulaf bozar ne adam yulaf yemek istiyorsa arpayla suyu karıştırsın madem. Lütfen konuyu trollemeyin.
Aktif olarak yediğim zamanlarda muz yulaf ikilisi benim hoşuma gidiyordu ama artık yemiyorum bir takım olaylar yaşadığım için, bağırsaklarımda sorun yaratıyor yulaf. (Sütsüz yediğim halde)

Hocam siz sevmeyebilirsiniz süt ve yulaf bozar ne adam yulaf yemek istiyorsa arpayla suyu karıştırsın madem. Lütfen konuyu trollemeyin.
Sütle tüketilmesini ben tavsiye etmiyorum.

Geri
Yukarı